Öğrenciler, 'Yunus' oldu

Öğrenciler, 'Yunus' oldu

Öğrenciler, 'Yunus' oldu

Zonguldakın Ereğli İlçe Emniyet Müdürü Ferdi Kuyu ve İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Erkan Bülbül, Özel Eğitim İş Uygulama ve Mesleki Eğitim Merkezini ziyaret ederek öğrencileri yunus ekipleri ile buluşturdu. Yunus ekiplerinin motosikletine binip siren çalan öğrenciler, büyük mutluluk yaşadı.
Polis Haftası kutlamaları çerçevesinde Kdz. Ereğli İlçe Emniyet Müdürü Ferdi Kuyu, yunus ve trafik ekiplerini de yanına alarak Kdz. Ereğli İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Erkan Bülbül ile birlikte öğrencileri eğitim gördükleri Özel Eğitim İş Uygulama ve Mesleki Eğitim Merkezinde ziyaret etti. Motosikletli yunus timlerinin okul bahçesine girmesi ile büyük bir mutluluk yaşayan engelli öğrenciler, polislerle sohbet edip hatıra fotoğrafı çektirdi.
Kdz. Ereğli İlçe Emniyet Müdürü Ferdi Kuyu, öğrencilere hitaben yaptığı konuşmada, Özel eğitim çocukları yunusları çok seviyor, ziyaret edelim demişsiniz. ‘Onlar bize kadar yorulmasın, biz onları size getirelim dedik. Sizlere yunus abilerinizi ve trafikçi abilerinizi getirdik dedi.
Kuyunun Bizden bir isteğiniz var mı? sorusuna özel eğitimli öğrenciler, Hız yapanlara ceza yazılmasını istiyoruz diye yanıt verdi. Daha önce de özel eğitim gören gençlerle tanıştığını ve kendilerinin her zaman yanlarında olduklarını dile getiren Emniyet Müdürü Kuyu, Sizleri çok seviyoruz. Her türlü derdiniz ya da sıkıntınız olduğunda kapımız sizlere açık. Ama siz gelmeyin. Müdürlerinize, hocalarınıza iletin biz gelelim. Biz sizi yormayalım dedi.
Okul Müdürü Ziya Babal, İlçe Emniyet Müdürü Ferdi Kuyu, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Erkan Bülbül, yunus ve trafik ekiplerine yaptıkları ziyaretten dolayı teşekkür etti. Yunus timlerinin motosikletlerine binip siren çalan öğrenciler, hatıra fotoğrafı çektirdi.

haber

haber

haber

haber

haber

haber

haber

haber

haber

haber

Güncelleme Tarihi: 13 Nisan 2018, 15:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48