Öğrencilere trafik eğitimi

Öğrencilere trafik eğitimi

Öğrencilere trafik eğitimi

Kilimli İsmet İnönü İlkokulunda öğrencilere Trafik Eğitimi verildi. Merkeze bağlı Kilimli İlçesinde Eğitim veren Kilimli İsmet İnönü İlkokulu öğrencilerine Trafik ve Trafik Kuralları konusunda eğitim verildi.

Kilimli Emniyet Müdürlüğüne bağlı Trafik Şube Müdürlüğü görevli Polis memurları tarafından verilen eğitimde öğrencilere hem görsel hem sözel olarak uygulamalı şekilde eğitim verilerek öğrencilerin Trafik konusunda bilinçlenmesi ve bilgilenmesi sağlandı.Konuyla ilgili Okul Müdürü Cengizhan Soysal şu bilgileri verdi’’Bilindiği gibi Trafik konusu güncel yaşantımızın en önemli parçalarından bir tanesi.Özellikle İlkokul çağındaki çocuklarımıza evlerinden okula yaya olarak ve servisler ile yaptıkları geliş gidişlerde çok dikkat etmeleri konusunda sürekli uyarılarda bulunmaktayız.

Bugün Trafik Polisi abilerinin onlara verdikleri bilgiler ve yaptıkları uyarılar çok yararlı oldu.Kafalarındakı her türlü soruları sorma ve merak ettikleri kurallar hakkında bilgi alma fırsatı buldular. Onların Trafik ve kurallarına gösterdikleri ilgi ve alaka bizleri ve Polis memur arkadaşlarımızı da oldukça memnun etti.Bu eğitimlerin devamı konusunda da kendilerinden söz aldık.Dolayısıyle bu konuda bizlere hizmet veren Kilimli Trafik Şube Müdürlüğüne ve görevli Memur arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyorum.’’dedi.

 

Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 14 Kasım 2018, 17:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48