öğretmenlere beceri semineri...

İlahiyat fakültesinden öğretmenlere beceri semineri

öğretmenlere beceri semineri...

Bülent Ecevit Üniversitesi İlahiyat Fakültesi, Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı okullarda görev yapan öğretmenlere yönelik seminerler düzenliyor.

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi İlahiyat Fakültesi ile Milli Eğitim Bakanlığı arasında gerçekleştirilen protokol çerçevesinde okul ve kurumlarda görev yapan din kültürü ve ahlak bilgisi öğretmenleri ile imam hatip liseleri ve ortaokullarındaki meslek dersleri öğretmenlerine yönelik 3 gün boyunca verilecek olan seminerler başladı.

Bu kapsamda seminerlerin ilki Tahir Karauğuz Konferans Salonunda 20 Kasım Çarşamba günü Vali Yardımcısı Nevzat Taşdan’ın katılımı ile gerçekleştirildi. Seminerde konuşan Rektör Yardımcısı ve İlahiyat Fakültesi Dekan V. Prof. Dr. Seyfullah Kara, öğretmenlere mesleki bilgi, beceri, tutum ve değerler alanında bilgiler verdi. Seminerin ikinci oturumunda, dersin işlenişi ve öğrencilere yaklaşımlarla ilgili yöntemler ele alınarak öğretmenlerle fikir alışverişinde bulunuldu.

Seminerlerin ikincisi 21 Kasım Perşembe Saat: 9.30-12.00'da BEÜ İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Ahmet Zengin Konferans Salonunda, seminerlerin sonuncusu ise 22 Kasım Cuma Saat: 9.30-12.00'da Zonguldak Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü İl Sporcu Fabrikası Konferans Salonunda gerçekleştirilecek.

Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 21 Kasım 2019, 16:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner12

banner38

banner4

banner37

banner39