OP.DR. HÜSEYİN UYSAL BBP MYK'YA SEÇİLDİ

OP.DR. HÜSEYİN UYSAL BBP MYK'YA SEÇİLDİ

Büyük Birlik Partisi (BBP) 11. Olağan Kongresi'nde Mustafa Destici, 584 delegenin oyunu alarak genel başkanlığa yeniden seçilerek güven tazelerken,   Ereğli Önceki Dönem Belediye Başkanı Opr.Dr Hüseyin Uysal’da BBP  Merkez Yürütme Kuruluna (MYK)  seçildi. 

Büyük Birlik Partisi (BBP) Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Turabi Çelik, BBP 11. Olağan Kongresi'nde Mustafa Destici, 584 delegenin oyunu alarak genel başkanlığa yeniden seçilmesinden duyduğu memnuniyeti dile getirirken, Ereğli Önceki Dönem Belediye Başkanı Opt.Dr Hüseyin Uysal’ında  BBP  Merkez Yürütme Kuruluna seçilmesinin kendilerini mutlu ettiğini söyledi.

Partilerinin  kurultayına katılan herkese teşekkür eden Çelik, “Partimizin 11. Olağan Genel Kurultay'ı Ankara Taha Akgül Spor Salonu'nda gerçekleştirildi. Kurultay sonucu Genel Başkan  Mustafa Desteci bey tekrar Genel Başkanlığa seçilmiştir. Kendilerini tekrar güven tazeledikleri görevinde başarılar diliyorum. Uzakta ve yakında bu şerefli toyumuza ve Kurultayımıza katılan tüm delege ve gönüldaşlarımıza ve Alperen kardeşlerimize canı gönülden teşekkür Ederim. Yapılan Kurultayımızda partimizin yetkili kurullarına seçilen tüm arkadaşlarımıza ve bizimde çok Kdz Ereğli için değerli gördüğümüz bir önceki dönem Belediye Başkanımız sayın Op.Dr.Hüseyin Uysal beyin Merkez Yürütme Kuruluna seçilmesi bizleri ayrıca mutlu etmiştir. Kendisine Ereğli’miz ve Teşkilatımız adına tebrik ediyorum. Görevinde başarılar diliyorum. Biz BBP Ereğli Teşkilatı olarak kendisine yaptığımız katkılardan mutluluk duyduğumuzu ifade ediyor her zaman yanında olduğumuzu bilinmesini kendilerine bildirir hayatında ve görevinde başarılar dileriz.” dedi.
 

Güncelleme Tarihi: 21 Ekim 2020, 14:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48