Özbakır Çaycuma'ya çıkartma yaptı

Özbakır, Çaycuma İlçesi ve beldelerinde çeşitli ziyaret ve incelemelerde bulunarak adeta çıkartma yaptı.

Özbakır Çaycuma'ya çıkartma yaptı

AK Parti Merkez Displin Kurulu (MDK) Başkanı ve Zonguldak Milletvekili Hüseyin Özbakır, Çaycuma İlçesi ve beldelerinde çeşitli ziyaret ve incelemelerde bulunarak adeta çıkartma yaptı.

Çaycuma’daki ilk ziyaretini AK Parti’ili Nebioğlu Belediye Başkanı Ertan Aydoğan’ın makamına gerçekleştiren Özbakır,  burada bir süre görüşme yaptıktan sonra Beldede yakın zamanda faaliyete giren Nebioğlu Tarım Ve Hayvancılık Lisesini yerinde inceledi ve yetkililerden bilgi aldı.

Yeni Lisenin Nebioğlu halkına hayırlı olması temennisinde bulunan Özbakır bölge halkı ile de bir araya gelerek sorun ve isteklerini dinledi.

MUHTARLARLA BULUŞTU

Nebioğlu beldesinin ardından Çaycuma merkez geçerek burada  Türkiye Muhtarlar Derneği Çaycuma Şubesini ziyaret eden Özbakır, Muhtarlarla hasret giderdi.  Tek tek muhtarların sorunlarını dinleyerek çözüm noktasında yapılacaklar konusunda istişarelerde bulundu.  

TARIMLA İLGİLİ BİLGİ ALDI

Ardından Caycuma Ziraat Odası Başkanlığını ziyaret eden Özbakır, burada köylerde tarıma yönelik olarak yürütülen çalışmalar hakkında çeşitli bilgiler verdi.

GÜNEŞ İLE DE GÖRÜŞTÜ

Özbakır’ın Çaycuma ziyaretinde son durağı ise, Saltukova Belde Belediye Başkanı Zerrin Güneşin makamı oldu.  Makamda Gündeş ile çeşitli değerlendirmelerde bulunan Özbakır, beldenin taleplerini değerlendirdi ve bir takım istişarelerde bulundu.

 

Güncelleme Tarihi: 01 Ağustos 2017, 09:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48