Özbakır: 'Yaşlılara Saygı Haftasını" Kutluyorum ..

AK Parti Zonguldak Milletvekili Hüseyin Özbakır, 18-24 Mart Yaşlılara Saygı Haftası dolayısıyla mesaj yayınladı.

Özbakır: 'Yaşlılara Saygı Haftasını" Kutluyorum ..

Adalet ve Kalkınma Partisi AK Parti Merkez Disiplin Kurulu Başkanı ve  Zonguldak Milletvekili Hüseyin Özbakır Hayatın her döneminde deneyim ve tecrübelerinden faydalandığımız, ailelerimizin yegane değerleri yaşlılarımızın yaşlılara saygı haftasını kutluyorum.

AK Parti Merkez Disiplin Kurulu Başkanı ve Zonguldak Milletvekili Hüseyin Özbakır ,18-24 Mart Yaşlılara Saygı Haftası dolayısıyla bir mesaj yayımladı. 

Yaşlılara sadece yılın belli günlerinde değil, her zaman saygı ve sevgi  gösterilmesi gerektiğini ifade eden  Özbakır, mesajında şu görüşlere yer verdi: Sahip oldukları bilgi ve birikimle yaşayan tarihimizin canlı şahitleri olan yaşlılarımıza ihtiyaç duydukları sevgi ve saygıyı göstermek en önemli insani vazifelerimizin başında gelmektedir.

Türk toplumu bu temel kural doğrultusunda, toplumsal dayanışmayı yaşamın her evresinde benimsemiş, yaşamını bu doğru üzerinde şekillendirmiştir. Yaşlılara bugün gösterilecek sevgi ve saygı, gelecek kaygılarımızı azaltacak, hangi yaşta olursa olsun, tüm bireylerin yaşama güvenle bakmalarını sağlayacaktır. Unutmayalım ki hepimiz yarının yaşlılarıyız. Toplumsal dayanışmanın önemli göstergelerinden birisi, yaşlılarımızın karşılaşabileceği sorunların en aza indirilmesi ve bunların çözümüne ulaşabilme olanaklarının onlara sunulmasıdır.

Yaşlılarımızın sorunlarını çözmek, toplumda hak ettikleri yeri almalarını sağlamak, yalnızca devletimizin değil, toplum olarak hepimizin sorumluluğudur.

Bu vesileyle yaşam kaynağımız, değerli büyüklerimizin Yaşlılara Saygı Haftasını kutluyor, ellerinden hürmetle öpüyor ve kendilerine sağlıklı, nice uzun ömürler diliyorum.
Güncelleme Tarihi: 19 Mart 2018, 13:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48