Özbakır'dan Açık Mesaj

Özbakır'dan Açık Mesaj

Özbakır'dan Açık Mesaj


AK Parti Merkez  Disiplin Kurulu Başkanı, AK Parti Zonguldak Milletvekili Hüseyin Özbakır, Devrek kongresinde bomba mesajlar verdi.

AK Parti Merkez Disiplin Kurulu Başkanı Hüseyin Özbakır, Genel Merkez tarafından istifası istenen ancak koltuklara yapışarak partide kargaşa algısı oluşturanlara mesaj verdi.

Özbakır, “Bazı arkadaşlarımız ayrılmakta. Bir kısım arkadaşlar da yeniden göreve gelmekte ve bunu da takip ediyoruz.  Şimdi şunu ifade edeyim, bu değişikler her zaman olacaktır. Bizlerde değişeceğiz. . Fakat kendi aramızda kırgınlık, dargınlık, şahsi menfaatlarımızı düşünerek suçlamalar ve hitaplarda bulunmamız hem bize, hem de partimize zarar verir. Merkez Disiplin Kurulu Başkanı olarak söylüyorum.  Arkadaşlar parti yöneticilerimizi teşkilatlarımızı partimizi eleştirirken dikkatli olalım. Bir çok dosya elimizde şuanda, üzülerek  söylüyorum ihraçtan hükümlüyüz. Dosya üzerinde , bu sefer ihraç dosyasına giren arkadaşlar bizleri arıyorlar, bizleri ihraç etmeyin böyle olur şöyle olur diyerek bir çok bahaneler üretiyorlar. Bakıyorum bu arkadaşlarımız biranda kızgınlıkla bir çıkışta bulunuyor. Bu çıkışta onların aleyhin de oluyor. Bunu bir kez daha ifade ediyorum. Ne ve nasıl konuşacağımızı iyi bilelim, dikkat edelim. Çünkü bizim partimiz Türkiye’nin geleceği ile bütünleşmiş bir partidir. Türkiye’nin geleceği ile bütünleşmiş bir partiyiz. Herkes ağzından çıkan sözlere dikkat etmek zorundadır” dedi.

Güncelleme Tarihi: 23 Eylül 2017, 15:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48