Polis, sosyal mesafeyi koruyarak zeybek oynadı

ZONGULDAK'TA SOSYAL MESAFEYE DİKKAT ÇEKMEK İSTEYEN POLİS EKİPLERİ ARALIKLARLA DURDURDUKLARI ALANDA ZEYBEK OYNADI. DRONE İLE HAVADAN DA DESTEKLENEN KLİP KISA ZAMANDA BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ.

Polis, sosyal mesafeyi koruyarak zeybek oynadı

Zonguldak’ta sosyal mesafeye dikkat çekmek isteyen polis ekipleri aralıklarla durdurdukları alanda zeybek oynadı. Drone ile havadan da desteklenen klip kısa zamanda büyük ilgi gördü.

İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri Polisevi önünde sosyal mesafeye dikkat çekmek istedi. Evde kalan vatandaşlara da moral vermek isteyen polis ekipleri, belirli mesafe aralıklarıyla zeybek oynamak için önce prova yaptı. Ardından da müzik eşliğinde zeybek oynadı.

Zonguldak Emniyet Müdürü Metin Turanlı da sosyal medya hesabından "Bizim çocuklar kendine yakışanı yaptı. Şeklen mevzuyu bir kez daha anlatmaya çalıştı. Görevimiz efe zeybeğindeki gibi mesafeli yapmak durumundayız. Diyoruz ki bu yaz horon oynamak, halay çekmek istiyorsanız; küçük büyük herkes evde bile efe gibi durun. Sokakta en az zeybek gibi ayrı yürüyün" ifadeleriyle klibi paylaştı.

Güncelleme Tarihi: 15 Nisan 2020, 12:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48