Proje eğitimi sertifika töreni gerçekleştirildi...

Proje eğitimi sertifika töreni gerçekleştirildi

Proje eğitimi sertifika töreni gerçekleştirildi...

Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı tarafından Uygulamalı Proje Döngüsü Yönetimi Eğitimine katılanlara sertifikaları verildi.
Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı tarafından Bartındaki kamu kurumları ve sivil toplum kuruluşların farklı mali kaynakları kullanma kabiliyetini geliştirmek, proje hazırlama kapasitesini arttırmak amacıyla 19 Şubat - 02 Mart 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilen Uygulamalı Proje Döngüsü Yönetimi Eğitimine katılımları dolayısıyla katılım sertifikası almaya hak kazanmış olan 48 katılımcıya sertifikaları Bartın Valiliği On İki Divan Toplantı Salonunda düzenlenen sertifika töreni ile takdim edildi.
Sertifika Törenine Bartın Valisi Nusret Dirim, Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Bartın Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Halil Balık başta olmak üzere kamu kurumlarının idarecileri ve sertifika almaya hak kazanan kamu kurumu çalışanları ve sivil toplum kuruluşu personelleri katılım sağladı.
Törene açılış konuşması ile başlayan BAKKA Bartın Yatırım destek Ofisi Koordinatörü Osman Bahadır Kalecik; Ajansın kuruluşundan itibaren Bartında yürüttüğü projelerden bahsederek, Ajansın 2018 yılında da faaliyetlerine aynı hız, aynı hırs ve azimle devam etmekte olduğunu vurguladı. Bartının ulusal ve uluslararası alanda ürettiği projeleri nicelik ve niteliksel olarak arttırmayı hedeflediklerini sözlerine ekledi.
Bartın Valisi Nusret Dirim sözlerine özellikle uluslararası arenada proje üretmenin büyük önemine vurgu yaparak başladı. Bu eğitim sayesinde üretilecek projeler için ciddi bir insan kaynağı alt yapısı hazırlandığını ve Bartındaki kamu kurumu ve sivil toplum kuruluşlarımızın bundan böyle proje üretme yetisine sahip personellerinin yetiştirildiğini vurguladı. Yaptığı ve yapmakta olduğu değerli çalışmalarından ötürü Ajansımıza teşekkürlerini bildirerek konuşmalarını sonlandırdı. Daha sonra sertifika törenine geçilerek katılım sertifikası almaya hak kazanmış olan 48 katılımcıya sertifikaları takdim edildi.

haber

haber

haber

Güncelleme Tarihi: 06 Mart 2018, 10:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48