”ŞEHRİMİZİN YOĞUN GÜNDEMİNİ GÖRÜŞECEĞİZ”

”ŞEHRİMİZİN YOĞUN GÜNDEMİNİ GÖRÜŞECEĞİZ”

”ŞEHRİMİZİN YOĞUN GÜNDEMİNİ GÖRÜŞECEĞİZ”

Saadet Partisi Zonguldak İl Başkanı Burak Erol Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Murat Pulat'ı ziyaret etti. Saadet Partisi Zonguldak İl Başkanı Burak Erol,” Tabi takdir edersiniz ki yaklaşık iki üç aydır bir salgından sonra yine normale döndük. Bu kapsamda da diğer partilerimizin il başkanlarını ziyaret ediyoruz. Tabi Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanımızı kongresinden sonra kendisini ziyaret etmemiştik, hayırlı olsuna gelmemiştik. Hem hayırlı olsun hem de Zonguldak gündemi ile ilgili bazı gündem maddeleri nde istişare yapmamız gereken hususlar var. Bu nedenle kendilerini ziyaret ettik Zonguldakın gündemi çok yoğun" dedi. 
 

BURAK EROL: VALİLER AZ KONUŞUP ÇOK İŞ YAPMALI YENİ GELECEK VALİDEN BEKLENTİMİZ BUDUR.. 
Vali Erdoğan Bektaş’ın merkezi alınmasını değerlendiren Saadet Partisi İl Başkanı Burak Erol, ” tabi siz basın ve sporda takip ettiğim gibi Ahmet Çınar Bey de kısa bir zaman ilimizde görev yaptı ve çok kısa bir zaman görevi yapınca da şehri tanımadan Zonguldakın görünen kısmı altında görünmeyen de yaklaşık 3000 kilometrelik bir yer var. O yüzden Zonguldak zor bir vilayet, gelecek valimize Allah kolaylık versin, acele etmesin isteğimiz budur. Zonguldak öyle hemen kısa sürede tanınacak bir yer değil sindire sindire Zonguldak'ın siyasileri bürokrasisi ticaret erbabıyla zaman içerisinde öyle ki İktidarlı bir şekilde tanışırsa az konuşup çok düşünürse valilerimiz güzel hizmet eder bürokratların görevi az konuşup çok düşünmek çok icraattır biz bürokrasiden bunu bekleriz" dedi.  
 

MURAT PULAT: ŞEHRİMİZİN YOĞUN GÜNDEMİNİ GÖRÜŞECEĞİZ 
CHP İl Başkanı Murat Pulat,” Bu nazik ziyaret için arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Şehrimizin de ülkemizin de gündemi yoğun. Şehrimizin gündemi ile ilgili istişarelerde bulunacağız.”"dedi. 

MURAT PULAT: VALİLERİN KISA SÜREDE GÖREV YAPMASI BAŞARI GETİRMİYOR..
 Vali Erdoğan Bektaş'ın Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile merkeze alınmasını değerlendiren Cumhuriyet Halk Parti İl Başkanı Murat Pulat, "Valilerin kısa dönemde görev yapması başarı getirmiyor. Kısa süreli görev yapılır sebebiyle projeler tam olarak gerçek değişmiyor. Daha uzun görev yapmalılar" ifadesini kullandı.

Gündem

Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2020, 17:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48