Şerafettin Nas'tan maaş açıklaması

Şerafettin Nas'tan maaş açıklaması

Şerafettin Nas'tan maaş açıklaması

Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu Genel Başkan yardımcısı, Karadeniz Muhtarlar Federasyonu ve Zonguldak Muhtarlar Derneği Başkanı Şerafettin Nas, basında çıkan, Muhtarların maaşlarının kaldırılacağı yönündeki haberlerin gerçeği yansıtmadığını söyledi.
Şerafettin Nas’ın açıklaması şu şekilde; “AK Parti döneminde Muhtarlarımız altın çağını yaşıyor. Muhtarların maaşının olması, sosyal güvencesinin olması, muhtarlığı daha cazip hale getirdi o yüzden adayların çok olması normal. İçişleri Bakanlığında geçtiğimiz günlerde yeni bir toplantı yapıldı, muhtar maaşları kalkmayacak. Muhtarlar birliği kurularak, muhtarlık makamı daha güçlü hale getirilecek. Bu iş para pul işi değil, Muhtarlık hizmet işi, bu işi maaş için yapanlar hata yapar. Önümüzde ki günlerde, Muhtarların maaşında düzenleme yapılacak, maaşların kaldırılması söz konusu değil, çıkan haberler gerçeği yansıtmıyor.”

Gündem

Güncelleme Tarihi: 25 Şubat 2019, 15:37
YORUM EKLE
YORUMLAR
dursun uyar
dursun uyar - 3 yıl Önce

Ben bir muhtar yakınıyım şerafettin bey nerde o altın çağ ? benim muhtar akrabam 20 yıldır muhtar hala torosu var tek katlı kerpiç evi var yalan söylerken biraz utanın adam çocuklarını okutamıyor.

SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48