“Sonucu etkileyen dinamiklerin farkındayız”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Başdanışmanı Saadet Oruç, Ereğli seçimleri ile ilgili sosyal medyada önemli bir mesaj verdi…

“Sonucu etkileyen dinamiklerin farkındayız”

Yerel seçimlerde memleketi Kdz. Ereğli’deki seçim kampanyasını yakından takip eden ve önemli desteği bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Başdanışmanı Saadet Oruç, Kdz. Ereğli seçimleri ile ilgili önemli bir mesaj verdi.
Oruç’un sosyal medyada verdiği mesaj şöyle:
“Seçim akşamı paylaştığım kısa teşekkür mesajının ardından yeni bir değerlendirme yapmak istedim. Doğup büyüdüğüm kente duyduğum aidiyet ve bağlılıkla seçim süreci boyunca Kdz. Ereğli’de çalışmalara katılma imkanım oldu. Yarım kalan çok çalışma vardı, kentteki sıkıntıların mesajını almıştım. Bu çerçevede hizmetin eksiksiz gerçekleşmesine katkı sunmak amacıyla bakan ve bakan yardımcısı ziyaretleri gerçekleşti. Ve tabi yoğun programı içinde teveccüh gösteren Cumhurbaşkanımızın Ereğli programı da oldukça güzel karelerle hayata geçirilmiş oldu. Tek gaye Ereğli halkının kırık olan yüreğinin tamir edilmesi ve geleceğe umutla bakmalarının sağlanmasıydı. Cumhurbaşkanımızın verdiği önemli mesajlara rağmen, yerelde yaşanan hatalar nedeniyle yerel çalışmalarda halkla yeteri bağın kurulamamış olması ve gönüllerin alınamamış olması bugünkü sonucun en temel gerekçesidir. Başarısızlığın bahanesi, ama’sı olmaz. Gerekli dersler çıkarılıp, yeniden gönülleri kazanacak adımlar mutlaka atılacaktır. “Yarimiz Ereğli” denilen bir kentle yaşanan bu gönül kırıklığı illa ki tamir edilecektir. Sonucu etkileyen farklı dinamiklerin de farkındayız elbette. 
Yeni dönemin güzel Ereğli’mize hayırlı uğurlu olmasını dilerim. Bize güvenen seçmenleri hayal kırıklığına uğrattığımız için de haklarını helal etmelerini rica ediyorum. Gelecek umuttur, güzelliktir. Gerekli dersler çıkarılacak, gönüller yeniden kazanılacaktır. Kazanılmalıdır.”

Gündem

Güncelleme Tarihi: 04 Nisan 2019, 13:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48