Taşeron listesi yayımlandı

Taşeron listesi yayımlandı

Taşeron listesi yayımlandı

Taşeronda çalışan işçilerin kadroya geçebilmesi için yapılacak olan sınava girme hakkı kazanan işçilerin tam listesi yayımlandı. İl Sağlık Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, “Sürekli işçi kadrosuna geçiş talebine ilişkin başvuruları incelenmiş olup, gerekli şartları taşıyan ve sınava katılmaya hak kazananlar (Ek-1) ile gerekli şartları taşımadığından sınava girmeye hak kazanamayan (Ek-2) kişilere ait listeler ekte yayınlanmıştır” ifadeleri kullanıldı.
LİSTELER YAYIMLANDI
Zonguldak İl Sağlık Müdürlüğünden yapılan duyuruda başvuruları sonucu sınava girmeye hak kazanan taşeron işçilerin isim listesi açıklandı. Sınava girmeye hak kazanan ve kazanamayan kişilerin listelerinin askıda olduğunu belirten açıklamada, Zonguldak Valiliği, İl Sağlık Müdürlüğü birimlerince; 4734 sayılı Kanun ve diğer mevzuattaki hükümler uyarınca personel çalıştırılmasına dayalı hizmet alım sözleşmesi kapsamında çalıştırılmakta olan taşeron işçilerinin, 24/12/2017 tarih ve 696 sayılı Olağanüstü Hal Kapsamında Bazı Düzenlemeler Yapılması Hakkında Kanun Hükmünde Kararnamenin 127 nci maddesiyle 27/06/1989 tarihli ve 375 sayılı Kanun Hükmünde Kararnameye eklenen geçici 23 üncü madde kapsamında sürekli işçi kadrosuna geçiş talebine ilişkin başvuruları incelenmiş olup, gerekli şartları taşıyan ve sınava katılmaya hak kazananlar (Ek-1) ile gerekli şartları taşımadığından sınava girmeye hak kazanamayan (Ek-2) kişilere ait listeler ekte yayınlanmıştır” ifadeleri kullanıldı.
UYARI YAPILDI
Mevzuat ile ilgili detayların verildiği açıklamada, “1 Ocak 2018 tarihli ve 30288 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan usul ve esasların 10uncu maddesinde belirtilen İnceleme neticesinde şartları taşıdığı ve taşımadığı tespit edilenlerin isimleri, çalıştıkları teşkilat ve/veya birimin de belirtilmesi suretiyle müracaat ettikleri birimlerce/idarece ilan (internet veya kurumca belirlenecek şekilde) edilir ve bunlar yükleniciye bildirilir. Bu şekilde yapılan ilan tebliğ yerine geçer. Başvuru sahiplerine ayrıca tebligat yapılmaz. hükmü uyarınca ilgili kişilere ayrıca tebligat yapılmayacaktır” ifadeleri kullanıldı.
İTİRAZ SÜRESİ HATIRLATILDI
İtiraz süresi hakkında detaylı bilgi verilerek, “Sınava girme hakkı elde edemeyenler, ilan tarihinden itibaren 3 (üç) gün içerisinde, İlana ilişkin itirazların, Tespit Komisyonuna iletilerek değerlendirilmesini teminen 23 Şubat 2018 günü (cuma) mesai bitimine kadar, daha önce başvurularını yaptıkları birime elden yazılı olarak Evrak birimine kayıt yaptırmak koşuluyla gerekçesini de belirtmek suretiyle yazılı olarak itirazda bulunabilirler.
Sınav girme hakkı kazanan kişilerin tam listesine Sağlık Bakanlığı resmi sayfasından ulaşılabiliyor.

İŞTE KAZANANLARIN TAM LİSTESİ:

http://dosyaism.saglik.gov.tr/Eklenti/23573,basvuru-sonuc-kabulpdf.pdf?0 

Güncelleme Tarihi: 20 Şubat 2018, 14:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48