TSD, İYİ Parti'yi ziyaret etti

TSD, İYİ Parti'yi ziyaret etti

TSD, İYİ Parti'yi ziyaret etti

Türkiye Sakatlar derneği Zonguldak Şubesi başkanı Hüseyin Şirin ve yönetimi, İYİ Parti Zonguldak il başkanı Ragıp Bayraktar’ı parti binasında ziyaret etti.

Şirin ziyarete ilişkin şöyle dedi;
“Türkiye sakatlar derneği Zonguldak Şubesi olarak siyasi hayata katılan iyi partiye hayırlı olsun ziyaretinde bulunmak istedik. Başkan Bayraktar ile daha önceden istişarelerde bulunduk. Sağolsun derneğimize bir kaç defa ziyaret etti. Ülkemizin sorunları çok. Çözüm noktasında siyasetin etkili olması tabii ki önemlidir. Önümüzdeki dönemlerde siyasette iyi bir yerde oldukları zaman inanıyorum ki engelleri yönelik yaptıkları çalışmalar ile bizi mutlu edeceklerini inanıyorum” dedi.Bayraktar, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek şunları söyledi;
“Biz engelli vatandaşlarımızın yanındayız. Onlarla ilgili sorunların giderilmesi için hem partimiz olarak hem de il başkanlığı olarak sıkıntıları biliyoruz. Bizleri görev verildiği taktirde onların sıkıntılarını çözmek için elimizden geleni yapacağız. Engelli vatandaşlarımızın sorunlarını çözüm noktasında başarılı olacağımıza inanıyorum. Bunun sonu yok mutlaka çok mücadele etmemiz lazım. Sorunlar çıktıkça engeller çıktıkça hepsinin bir çözüm vardır. Ve elimizden geldiğince mücadele edeceğiz. Onlar bize sorunları iletecekler biz de gerekli tedbirleri alıp çalışmalarımızı gerçekleştireceğiz.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 11 Nisan 2018, 11:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48