TSO'da "Şirketleşme ve kurumsallaşma" konulu konferans

TSO'da "Şirketleşme ve kurumsallaşma" konulu konferans

TSO'da "Şirketleşme ve kurumsallaşma" konulu konferans

Zonguldakın Ereğli ilçesi Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) tarafından Ankara Üniversitesi Öğretim Görevlisi Selim Soydemirin katılımı ile Şirketleşme ve Kurumsallaşma konulu konferans düzenlendi.
Kdz. Ereğli Ticaret ve Sanayi Odasında bu gün saat 14.30 da gerçekleştirilen Şirketleşme ve Kurumsallaşma konulu konferansın açılışında konuşan Kdz. Ereğli TSO Başkanvekili Sertan Yalçın düzenledikleri konferanslara katılımın az olmasını eleştirdi. TSOnun ticaretle ilgili neden eğitim semineri ve konferanslar düzenlemediğinin eleştirildiğini ifade eden Yalçın, düzenledikleri konferanslar için bin 700 üyelerine bilgi vermelerine rağmen katılımın çok az olduğunu söyledi. Yalçın 2013-2017 yılları arasında bir çok konuda üyelerine yönelik bir çok eğitimler düzenlediklerini anlattı.
Konferansa konuşmacı olarak katılan Ankara Üniversitesi Öğretim Görevlisi Selim Soydemir ise şirket yöneticilerinin stratejik konular veya PRa daha fazla zaman ayırabilme imkanı sağladığını, aynı zamanda aile içi çatışmaların da şirketi etkilemesinin önüne geçtiği vurgusunu yaptı. Soydemir yaklaşık 1,5 saat süren konuşmasında şirketleşmenin ve kurumsallaşmanın önemi ve nasıl olması gerektiğini katılımcılara anlattı.
Konferans sonunda TSO Başkanvekili Sertan Yalçın tarafından Ankara Üniversitesi Öğretim Görevlisi Selim Soydemire teşekkür plaketi ve çeşitli hediyeler takdim edildi.

haber

haber

haber

haber

Güncelleme Tarihi: 08 Aralık 2017, 17:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48