TTK'da işçi alımı açıklaması: Yedekler çağrıldı

TTK'da işçi alımı açıklaması: Yedekler çağrıldı

TTK'da işçi alımı açıklaması: Yedekler çağrıldı

TTK Genel Müdürlüğünden yapılan açıklama şu şekilde ; Kurumumuzun işyerlerinde çalıştırılmak üzere işe alınacak olan toplam 30 nitelikli işçi alımı için; SÖZLÜ SINAV’a katılacak adayları tespit etmek amacıyla Zonguldak 1. Noteri tarafından 15.11.2019 tarihinde yapılan kura çekimi sonucunda “Asıl” olarak belirlenen adaylar ile “Öncelikli” kontenjandan kayıt yaptıran adayların 21-22 Kasım 2019 tarihlerinde belgelerinin yapılan incelemesi neticesinde, belgeleri geçersiz olan veya belgelerini hiç getirmeyen adayların yerine kura çekimi sonucunda belirlenen aşağıdaki listelerde isimleri belirtilen “Yedek” adaylar Pratik uygulama ve sözlü sınava katılmak üzere çağrılmıştır.

Buna göre;

-12 kişinin işe alınacağı “DÖKÜM İŞÇİLİĞİ” sanatı için çağrılan toplam 4

YEDEK adayın isim listesi için TIKLAYINIZ

-8 kişinin işe alınacağı “TALAŞLI İMALAT İŞÇİSİ” sanatı için çağrılan toplam 5

YEDEK adayın isim listesi için TIKLAYINIZ

. -2 kişinin işe alınacağı “MEKANİZASYON VE PRES İŞÇİSİ” sanatı, için çağrılan toplam 7

YEDEK adayın isim listesi için TIKLAYINIZ.

-Listede isimleri yer alan “Yedek” adayların belgelerinin talep şartlarımıza uygun olup olmadığının tespiti amacıyla sözlü sınav yapılmadan önce kontrol edilmek üzere, aşağıdaki belgelerin 27-28 KASIM 2019 tarihlerinde TTK Personel Daire Başkanlığı İşçilik Servisine getirilmesi gerekmektedir. -Belgelerini belirtilen tarihlerde getirmeyen veya belgeleri talep şartlarımıza uygun olmayan adaylar kesinlikle Pratik Uygulama ve Sözlü Sınava alınmayacaktır. 

ADAYLARIN KURUMUMUZA GETİRECEĞİ BELGELER

1-Nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi,

2-Diploma  veya “Çıktı” aslı ve fotokopisi,

3-Mesleğiniz ile ilgili almış olduğunuz  kurs, sertifika, bonservis aslı ve fotokopileri.

-Hazırlanan belgelerinin asılları ile fotokopilerinin ayrı bir dosyada getirilmesi gerekmektedir. -PRATİK UYGULAMA için;   Tüm “Yedek” adayların 02 Aralık 2019 tarihinde, saat 08.00'de Maden Makinaları Fabrika İşletme Müdürlüğünde hazır bulunmaları gerekmektedir.

-SÖZLÜ SINAV için;  DÖKÜM İŞÇİSİ Yedek adaylarının 03.12.2019 tarihinde,  

TALAŞLI İMALAT İŞÇİSİ ve MEKANİZASYON VE PRES İŞÇİSİ Yedek adaylarının 04.12.2019 tarihinde TTK İş Sağlığı, Güvenliği ve Eğitim Daire Başkanlığında Saat 09,00’da hazır bulunmaları gerekmektedir.

 -Belirtilen tarihlerde, Pratik Uygulama ve Sözlü Sınava katılmak zorunludur.

-Sözlü Sınav sonucunda işe girmeye hak kazanan tüm adaylar hakkında

1-Zonguldak İl Emniyet Müdürlüğünce Arşiv Araştırması yapılacak,

2-TTK Beden Gücü Yönergesinin ilgili sağlık hükümlerine göre İlk İşe Giriş Sağlık Raporunu almalarını teminen Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesine sevk edilecektir.

Bu ilan, yönetmelik hükümlerine göre tebligat niteliğinde olup, çağrılan Yedek adaylara ayrıca bir tebligat yapılmayacaktır. İlanen duyurulur.

 

Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 26 Kasım 2019, 09:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48