Vali Bektaş, Jandarmanın 180. yılını kutladı

Vali Bektaş, Jandarmanın 180. yılını kutladı

Vali Bektaş, Jandarmanın 180. yılını kutladı

Zonguldak Valisi Erdoğan Bektaş, Jandarma Teşkilatının 180.yılını yayımladığı mesajla kutladı.
Vali Bektaş mesajında şu görüşlere yer verdi: “Jandarma  Teşkilatımız, yurdumuzun her köşesinde  ülkemizin huzuru ile can ve mal güvenliğini temin etmek için üstün görev anlayışıyla, mesai mefhumu gözetmeksizin fedakarca görev yapmaktadır.
Milletimizin güven kaynağı ve halkımızla iç içe olan Jandarma teşkilatımız, ülkemizin bölünmez bütünlüğününkorunması , temel hak ve özgürlüklerin korunup kollanması, asayiş, huzur ve güven ortamının tesis edilmesi, kamu düzenini sağlayan yasaların titizlikle uygulanması, suçu önleyici tedbirlerin alınması, suç işleyenlerin adalete teslim edilmesi gibi görevleri, hukukun temel esasları çerçevesinde büyük bir  özveri ve hoşgörü anlayışıyla başarıyla yürütmektedir. 
Bu duygu ve düşüncelerle, gücünü yasalar ve aziz halkımızdan alan Jandarma Teşkilatımızın 180 inci kuruluş yıldönümünü en içten duygularımla kutluyorum.
Bu anlamlı, bir o kadar da önemli görevlerini yürütürken, hayatlarını kaybeden aziz şehitlerimizi rahmetle, kahraman gazilerimizi de minnetle anıyor,halen görevde olan teşkilat mensuplarımıza aileleriyle birlikte sağlıklı, huzurlu, mutlu bir yaşam , görevlerinde başarılar diliyorum.”

Gündem

Güncelleme Tarihi: 13 Haziran 2019, 14:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48