Vali Çınar'dan "19 Eylül Gaziler Günü" mesajı

Vali Çınar'dan "19 Eylül Gaziler Günü" mesajı

Vali Çınar'dan "19 Eylül Gaziler Günü" mesajı

VALİ SAYIN AHMET ÇINAR’IN 19 EYLÜL GAZİLER GÜNÜ MESAJI

MİLLETİMİZİN TARİH BOYUNCA VAZGEÇEMEDİĞİ, HİÇBİR ZAMAN ÖDÜN VERMEDİĞİ, UĞRUNDA CANINI VERMEKTEN KAÇINMADIĞI EN ÖNEMLİ ÖZELLİĞİ BAĞIMSIZLIK VE ÖZGÜR YAŞAMA TUTKUSUDUR.

 TÜRK MİLLETİ ÇOK ZORLU KOŞULLARA RAĞMEN BÜYÜK ÖNDER MUSTAFA KEMAL ATATÜRK VE SİLAH ARKADAŞLARININ BAŞLATTIĞI KURTULUŞ MÜCADELESİNDE VATANIN BÖLÜNMEZ BÜTÜNLÜĞÜNE YÖNELEN TÜM TEHDİTLERİ BERTARAF ETME BAŞARISINI GÖSTEREN BÜYÜK BİR MİLLETTİR.

 BU BÜYÜK MÜCADELE DESTANININ BAŞARIYA ULAŞMASI, VATANI UĞRUNDA CANINI SEVE SEVE VEREN AZİZ ŞEHİTLERİMİZ VE KAHRAMAN GAZİLERİMİZİN SAYESİNDE OLMUŞTUR.

 ŞANLI TARİHİMİZ AZİZ ŞEHİTLERİMİZ VE KAHRAMAN GAZİLERİMİZİN BÜYÜK FEDAKÂRLIKLARI SONUCU KAZANILAN KAHRAMANLIK DESTANLARIYLA DOLUDUR. UĞRUNDA BÜYÜK BEDELLER ÖDENEREK KAZANILAN BU TOPRAKLAR ŞEHİTLERİMİZİN VE GAZİLERİMİZİN BİZLERE KUTSAL EMANETİDİR.

 BU DUYGU VE DÜŞÜNCELERLE BUGÜN YURDUMUZUN HER KÖŞESİNDE ANLAMLI TÖRENLERLE KUTLANAN “GAZİLER GÜNÜNÜ” EN KALBİ DUYGULARIMLA KUTLUYOR, BUGÜNKÜ HÜR VE BAĞIMSIZ YAŞANTIMIZI BİZLERE SAĞLAYAN BAŞTA ATATÜRK VE SİLAH ARKADAŞLARI OLMAK ÜZERE, AZİZ ŞEHİTLERİMİZİ VE EBEDİYETE İNTİKAL EDEN KAHRAMAN GAZİLERİMİZİ RAHMET, MİNNET VE ŞÜKRANLA ANIYOR, HALEN HAYATTA OLAN GAZİLERİMİZE AİLELERİYLE BİRLİKTE SAĞLIKLI UZUN ÖMÜRLER DİLİYOR, SAYGILAR SUNUYORUM. 

Güncelleme Tarihi: 19 Eylül 2017, 06:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48