Vali Çınar'dan bir ilk! Video ile seslendi

Vali Çınar'dan bir ilk! Video ile seslendi

Vali Çınar'dan bir ilk! Video ile seslendi

Zonguldak Valisi Ahmet Çınar, bir ilke imza atarak Kızılay’ın BEÜ’de gerçekleştireceği 7. Kan verme kampanyasına video ile vatandaşları davet etti. 15-16 Mart tarihinde gerçekleştirilecek kampanyaya davet etmek için video mesaj tekniğini tercih eden Vali Çınar bu anlamda bir ilke imza attı.


BEÜ’de yapılan kan bağışı için vatandaşları davet eden Zonguldak Valisi Çınar, “15-16 Mart 2018 tarihinde bir kan toplama, bağış kampanyası yapılacak. Ama bu artık gelenekselleşmiş. Bülent Ecevit Üniversitesi’nde bu yıl 7. Kez bu gerçekleştirilecek. Bu anlamda geçmiş yıllarda Kızılay Teşkilatımızın BEÜ’de gerçekleştirmiş olduğu bu kampanya hem Türkiye’de hem Dünya’da rekor kırmıştır. Birde sürekliliğinin olması, gelenekselleşmiş olması bir başka rekor. Bu yılda biz hepimiz bu kampanyaya katılacağız. Tüm öğrencilerimizi, Zonguldaklı bütün hemşehrilerimizi bu kampanyaya katılmaları için davet ediyoruz.
Türk Kızılay’ı Zonguldak şubesinden övgü ile bahseden Vali Çınar, “Bütün dünyada tarihi derinlikleri olan ve bütün dünya mazlumlarına, çaresiz kalanlara hizmet vermekte olan medarı iftiharımız Kızılay Teşkilatımızın Zonguldak şubesinin vermiş olduğu hizmetler çok dikkat çekiyor. Biz kendilerine müteşekkiriz, minnettarız ve kutluyoruz.

Güncelleme Tarihi: 10 Mart 2018, 07:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48