Vali Erdoğan Bektaş sonunda dayanamadı

Vali Erdoğan Bektaş sonunda dayanamadı

Vali Erdoğan Bektaş  sonunda dayanamadı

Zonguldak'ta valilik ve emniyet ekiplerinin uyarılarına aldırış etmeyen vatandaşlar adeta sokaklara akın etti. 
Banka şubeleri önünde uzun kuyruklar oluşturan vatandaşları Vali Erdoğan Bektaş bizzat gelerek uyardı. 
Çin'de baş gösteren korona virüs salgınının ardından Türkiye'de de geniş çaplı tedbirler alınmaya devam ediyor. Öte yandan İl Hıfzısıhha Kurulu'nun kararları da il genelinde uygulanıyor. Sosyal mesafenin özellikle dikkat çekildiği caddede trafik ekipleri de Ulu Camii aralığını kapatarak trafiği kontrol altına aldı. Cadde üzerindeki parklar bariyerler ile kapatılarak vatandaşların park yapmamaları için tedbirler alındı. Caddede işi olan vatandaşların kontrollü şekilde alınarak kısa sürede caddeyi terk etmeleri sağlanacak. Cadde üzerindeki çoğu trafik lambasındaki kırmızı ışığın üzerine Evdekal uyarısı yazıldı.Ancak evde kalınması yönündeki uyarılara rağmen vatandaşlar havanın da sıcak olmasıyla birlikte sahilde vakit geçirdi. Polis ekipleri sık sık vatandaşları uyardı. Gazipaşa Caddesi başta olmak üzere Terakki Mahallesi üzerindeki banka şubeleri önünde uzun kuyruklar oluştu. Marketlerde alışveriş yapan vatandaşlara da sık sık sosyal mesafe uyarısında bulunuldu. 
Öte yandan Vali Erdoğan Bektaş'da bir kamu bankası önüne gelerek vatandaşları uyardı. Tüm dünyanın korona virüs (COVİD-19) salgınıyla uğraştığını ve uyarılar yapıldığını anlatan Vali Bektaş, evde kalınması uyarılarını yineledi.

Güncelleme Tarihi: 31 Mart 2020, 10:22
YORUM EKLE
YORUMLAR
Orhan OKUMUŞOĞLU
Orhan OKUMUŞOĞLU - 3 yıl Önce

Olması gereken bu ben şahsen sayın valimizi sağ duyusundan dolayı tebrik ediyorum

Serefkumuz@gmail.com
Serefkumuz@gmail.com - 3 yıl Önce

Sokağa çıkma yasağı olmazsa zaten Zonguldak'ta hastalığı önleyemez sin Bu millet anlamaz O yüzden sokağa çıkma yasağı lazım

Seda erclk
Seda erclk - 3 yıl Önce

Böyle insanlar oldukca vaka tabi en çok zonguldak ta olur duyarsız cahiller

SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48