'VATAN EVLATLARINA SELAM OLSUN'

“VATAN EVLATLARINA SELAM OLSUN”

'VATAN EVLATLARINA SELAM OLSUN'

İYİ Parti İl Başkanı Ragıp Bayraktar, il kongresi öncesi değerlendirmelerde bulundu. Zonguldak İl kongresine hazırlandıklarına dikkat çeken İYİ Partili Bayraktar, “Şu anda il kongresi için hazırlık yapıyoruz. Süreç içerisinde çalışmalarımızı yoğun şekilde devam ettirdik. Tabi önümüzde birde parti binamızın açılışı var. Ve her beraber Zonguldak’a değer katmak için gereken mücadeleyi vereceğiz” dedi. Zonguldak’ta yapılan kıyı kenar çizgisi yıkımlarını vatandaşların mağdur olmaması kaydıyla desteklediklerinin altını çizen Bayraktar, Afrin’de yürütülen Zeytindalı operasyonuna ilişkin, “Türk milletinin bölünmez bütünlüğünü, Türk bayrağını özgürce dalgalanmasını sağlayan tüm vatan evlatların selam olsun” şeklinde konuştu.
“HAZIRLIKLAR TAMAMLANIYOR”
Zonguldak il kongresine hazırlandıklarının altını çizen İYİ Parti İl Başkanı Ragıp Bayraktar, “Bizler il başkanlığını aldıktan sonra Genel Başkanı’nın açıkladığı gibi bizler merkez parti olmak istedik. Bu doğrultuda eski değişik siyasi partilerden gelmiş olan arkadaşlarla beraber komple bir iş programına girdik ve İYİ Parti’nin Zonguldak’ta daha iyi yerlere gelebilmesi için çalıştık. Güzelde bir süreç geçirdik. 8 ilçemizde teşkilat yapılarımızı tamamladık. Yine ilçelerimizin kongrelerini tamamladık. Şu anda il kongresi için hazırlık yapıyoruz. Süreç içerisinde çalışmalarımızı yoğun şekilde devam ettirdik. Tabi önümüzde birde parti binamızın açılışı var. Ve her beraber Zonguldak’a değer katmak için gereken mücadeleyi vereceğiz” dedi.
“HALKIN MAĞDUR EDİLMEDİĞİ HERŞEYİN YANINDAYIZ”
Zonguldak’ta yapılan kıyı kenar yıkımlarını değerlendiren Bayraktar, “Biz Zonguldak’ta taş üstüne taş koymak amacı ile yapılan herşeyin yanındayız. Yıkılacak yerler mutlaka olabilir. Buna karşılık yeniden yapılandırılacak yerlerde olabilir. Ancak biz bu yıkım veya yapım işlerinin bir program altında açıklanmasını bekliyoruz. Kimsenin mağdur edilmemesi çok önemli. Başta öncelikle bunun programlanması gerekiyor. Ayrıca mesleğim gereği bu yönde planlanmasına yönelik düşüncelerim var. Zonguldak’ta bu planlamanın iyi yapılmadığını görüyoruz. Tabi bir diğer öncelik ise kimsenin mağdur edilmemesidir. Haksızlıkların yapılmaması çok önemlidir. Halkımızın mağdur edilmediği noktada herşeyin yanındayız” şeklinde konuştu.
VATAN EVLATLARINA SELAM OLSUN
Afrin’de sürdürülen operasyona destek veren İYİ Parti İl Başkanı Ragıp Bayraktar, “Ülkemiz zor günler geçirmekte. Suriye’de ordumuz Zeytindalı operasyonu gerçekleştiriyor. Cephede mücadele eden tüm askerlerimize Allah güç versin. Ayaklarına taş değmesin. Türk milletinin bölünmez bütünlüğünü, Türk bayrağını özgürce dalgalanmasını sağlayan tüm vatan evlatların selam olsun. Allah yar ve yardımcıları olsun” dedi. Batuhan Karamalak

Güncelleme Tarihi: 22 Şubat 2018, 14:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48