Vedat Öztürk, Gökçebey halkına teşekkür etti

Vedat Öztürk, Gökçebey halkına teşekkür etti

Vedat Öztürk, Gökçebey halkına teşekkür etti

31 Mart seçimlerinde yeniden Gökçebey Belediye Başkanı Vedat Öztürk, Gökçebey halkına teşekkür etti.
Başkan Öztürk yaptığı yazılı açıklamada şu görüşlere yer verdi: “31 Mart 2019 Pazar günü gerçekleştirilen yerel seçimlerinde; siz değerli hemşehrilerimizin yüksek teveccühüyle beraber tekrar belediye başkanlığını kazanmış bulunmaktayım.
Şahsıma ve ekibimize halkımızın göstermiş olduğu teveccüh ile siz değerli hemşehrilerimiz ile birlikte geleceğe güvenle, huzurla, çağdaş bir ilçe olarak taşıyabilmek için çok çalışacağız. Allah nasip ederse 5 yıl boyunca vaat etmiş olduğumuz projeleri gerçekleştirmek için bütün gayretimizi sarf ederek gerçekleştireceğiz. Gökçebey Belediyesini söz verdiğimiz gibi sizlerle birlikte yöneteceğiz.
Her ay düzenli olarak Halk Meclislerinde bir araya gelerek, geleceğin modern ve kalkınan Gökçebey’ini birlikte inşa edeceğiz. İlçemizin kalkınması noktasında çok önemli rolü olan değerli esnaflarımızla birlikte Gökçebey’in ekonomik yapısı üzerinde sürekli istişare halinde olacağız. Doğup büyüdüğümüz bu şirin ilçeye; 7gün 24 saat hizmet ederek, “ben” değil “biz” diyerek, el ele, kol kola, gönül gönüle, ilçemizin çıkarları için hep birlikte geleceğe yürüyeceğiz. Seçim öncesinde söz verdiğimiz gibi, göreve başladığımızda ilk olarak Belediye Başkanlığı makam kapısını yerinden söktük. Böylelikle, Belediyemizin kapıları ardına kadar halkımıza açık oldu, bundan sonra da açık kalacak. Makamdan doğru Gökçebey’i yöneten Belediye Başkanı olmayacağım. Kimseye tepeden bakmadan, böbürlenmeden, kırmadan, dökmeden bu görevi sürdüreceğiz.
Belediye, Gökçebey’de yaşayan herkesin evi gibi olacak. Rahatlıkla gelip işlerinizi görebileceğiniz, sorunlarınıza sıkıntılarınıza çare bulacağınız, Belediye Başkanı olarak ben, 9 belediye meclis üyemiz ve personelimiz ile biz sizlerin emrine amadeyiz. Gökçebey’i geleceğe taşıyacak yeni projeler hazırladık. Önümüzdeki beş yıllık süreçte bu projeleri bir bir uygulamaya koyacağız. Ben ve belediye meclis üyelerimiz ile birlikte, halkımızın güvenini boşa çıkartmayacağımıza bir kez daha söz veriyorum.
Seçimlerde göstermiş olduğunuz teveccüh ve tebriklerinize tekrar şükranlarımı sunuyorum.”

Gündem

Güncelleme Tarihi: 02 Nisan 2019, 18:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48