Yaşar Karaman Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Oldu

Yaşar Karaman Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Oldu

Uzun yıllar Atatürk Devlet Hastanesi Müdürlüğü yapan Yeniceliler Derneği Başkanı Yaşar Karaman, Cumhurbaşkanı oluruyla Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğüne atandı. 

Karaman, atama kararını sosyal medya hesabından şöyle açıkladı:
“Sayın Cumhurbaşkanımızın takdir ve tensipleri ile Zonguldak Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı İl Müdürü görevime asaleten 11 Kasım 2020 Tarihli ve 31301 sayılı Resmi Gazetede yayınlanan 2020/525 sayılı kararı ile atanmış bulunuyorum.

 Bu güne kadar bu görevi şahsıma layık gören başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere, Sayın Bakanımız Mustafa Varank'a Zonguldak ve Karabük Milletvekillerimize, Bakanlığımız üst düzey yönetimine ve emeği geçen herkese verdikleri desteği hiç bir zaman bırakmayan eşim ve çocuklarıma teşekkür ve şükranlarımı iletiyorum.

 Bugüne kadar Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ve Sağlık Bakanlığı bünyesinde çeşitli kademelerde memur ve yönetim kadrolarında edinmiş olduğum bilgi ve birikimimi inşallah yeni ekip arkadaşlarımla birlikte de mesai saati gözetmeksizin eskiden olduğu gibi milletimiz ve devletimiz için çalışacağız inşallah.

Allah yar ve yardımcımız olsun, Rabbim utandırmasın inşallah

Selam ve dualarınızı eksik etmeyin inşallah”

Güncelleme Tarihi: 11 Kasım 2020, 14:28
YORUM EKLE
YORUMLAR
Şenol Cıvak
Şenol Cıvak - 2 yıl Önce

Hayırlı olsun inşAllah yeni görevinizde başarılar dilerim

SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48