Yaşlı kadın otobüsün önüne yattı...

Yaşlı kadın otobüsün önüne yattı...

65 yaş üstü vatandaşların Corona Virüs ile mücadele kapsamında sokağa çıkmalarına kısıtlama getirilmesinin ardından bazı 65 yaş üstü vatandaşların hala sokaklarda olması vatandaşların tepkilerine neden olmaya devam ediyor.

Emniyet güçlerinin uyarılarına rağmen evlerinde kalmayan yaşlı vatandaşlar çeşitli sebeplerden dolayı ulaşım sağlamak için otobüsleri kullanmaya banka önünde beklemeye ve birçok kalabalık noktada bulunmaya devam ederken Zonguldak’ta yaşlı bir kadının Zonguldak Belediyesi Özel Halk Otobüsü ’ne alınmaması kameralara yansıdı.

Otobüse alınmadığı için yolu kapayan ve otobüsün önüne yatıp hareket etmesini engelleyen yaşlı kadın “o yasak kronik hastalığı olanlar ölmesin diye çıktı gençlerde taşıyıcı” diyerek sitem etti.

65 yaşında olmadığını ifade eden yaşlı kadın otobüs onu almadığı için otobüs duraklarında “bana yasak değil ben 60 yaşındayım” dedi. Uyarılara aldırış etmeyen yaşlı kadın ısrarla otobüsün hareket etmesine engel olurken vatandaşların tedbirli davranışları dikkatlerden kaçmadı.

Gündem

Güncelleme Tarihi: 23 Mart 2020, 19:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48