Yavuzyılmaz, Milli Takımda!

Yavuzyılmaz, Milli Takımda!

Yavuzyılmaz, Milli Takımda!

Karadeniz Ereğli’nin popüler takımlarından Zonguldak Ereğli Spor’un formasını giyerek idmanlara katılan CHP Zonguldak Milletvekili Deniz Yavuzyılmaz, tüm dikkatleri üzerine çekmişti. Katıldığı idman sonrası gündem olan Yavuzyılmaz, TBMM Milli Futbol Takımına alındı. 
Alpay Özalan ve Saffet Sancaklı gibi önemli milli oyuncuların da aralarında bulunduğu Türkiye Büyük Millet Meclisi Futbol Takımında sol kanat oyuncusu olarak forma giyecek olan Deniz Yavuzyılmaz, Meclis Takımı ile idmanlara başladı.
TBMM Milli Futbol Takımı olarak Türkiye’yi uluslar arası turnuvada temsil edecek olan vekiller, diğer devletlerin Milletvekilleri ile karşı karşıya gelecek.
Yavuzyılmaz, açıklamasında “Zonguldak Ereğli Spor (ZES) ile idmanlara katılmanın faydasını gördük. Futbol aşkımız yeniden harekete geçti. TBMM olarak diğer devletlerin meclis takımları ile uluslararası turnuvalara katılacağız. Ülkemizi en iyi şekilde çok değerli isimlerle temsil edeceğiz. KİT Komisyonu ve diğer çalışmalardan fırsat buldukça spor yapmaya gayret gösteriyorum. Zonguldak Ereğli Spor’dan TBMM Futbol Takımına bu kadar kısa sürede transfer olmayı beklemiyordum” dedi. 
Zonguldak Milletvekili Deniz Yavuzyılmaz, Meclis Takımında 67 numaralı forma ile mücadele edecek.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48