Yazar;Yıllar sonra öğrencilerimiz ile birlikte yine Devrek'te

Yazar Bilen," Yıllar sonra öğrencilerimiz ile birlikte yine Devrek'te

Yazar;Yıllar sonra öğrencilerimiz ile birlikte yine Devrek'te

Devrek Belediyesi ve Bölge Haber Gazetesinin katkılarıyla söyleşi, resim sergisi ve kitap imza etkinliği düzenlendi.
Zonguldakın Devrek ilçesinde Devrek Belediyesi ve Bölge Haber Gazetesinin katkıları ile kitap imza, söyleşi ve yağlı boya sergisi düzenlendi. Atatürk Kültür Merkezinde gerçekleştirilen ve bu yıl 3. gerçekleştirilen etkinlikte bundan yıllar evvel ilçede 22 yıl öğretmenlik görevini yerine getiren Mehmet Yaşar Bilen eski öğrencileri ile karşılıklı sohbet ederken Mehmet Yaşar Bilene Mektuplar adlı yazmış olduğu kitabı davetlileri ve öğrencileri imzaladı. Yıllar evvel Devrekte öğretmenlik yaptığını söyleyen Yazar Mehmet Yaşar Bilen, Yıllar sonra öğrencilerimiz ile birlikte yine Devrekte bir raya gelmenin heyecanını yaşıyorum. Bu kelimelerle ifade edilmez bir duygu içlerinde zaman zaman tanıyamadığım öğrencilerim oldu kendilerini tanıtınca da öğrencilik yılları aklıma geldi. Bu organizasyonu tertipleyen herkese teşekkür ediyorum dedi.
Şiirlerin Rengi adı altında Yağlı Boya resim sergisini davetlilerin beğenisine sunan Ressam Filiz Bala ise, Yıllar sonra Devrekte sergi açmam benim içim mutlulukların en büyüğü buradan Devrek Belediye Başkanı Mustafa Semerciye Belediye Kültür Müdürü Recep Civeleke ve Bölge Haber Gazetesine teşekkürlerimi sunuyorum diye konuştu.
Programın ardından Devrek Belediye Başkanı Mustafa Semerci tarafından Ressam Filiz Bala ve Yazar Mehmet Yaşar Bilene ilçenin simgesi olan Devrek Bastonu hediye edildi.

haber

haber

Güncelleme Tarihi: 16 Eylül 2017, 12:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48