Yıl sonu gösterisi gerçekleştirildi

Yıl sonu gösterisi gerçekleştirildi

Yıl sonu gösterisi gerçekleştirildi

Zonguldakın Çaycuma İlçesinin Filyos Beldesin de 4-6 yaş Kuran Kursunun yıl sonu gösterisi programı gerçekleşti.
Müftülüğe bağlı anaokullarında öğrenim gören 4-6 yaş çocukları için ramazan ayı münasebetiyle iftar yemeği verilip, yıl sonu gösterisi programı yapıldı. Filyos Belediye Düğün Salonunda düzenlenen iftar programına; Çaycuma Kaymakam Serkan Keçeli, Filyos Belediye Başkanı Ömer Ünal, İl Müftüsü Rüstem Can,  Devrek Müftüsü Mahmut Çakır ve Kuran Kursu öğrencilerin velileri katıldı.
İftar öncesi Kuran-ı Kerim tilaveti ile başlayan programda, 4 - 6 Yaş minikleri güzel bir sunum sergilediler. Kaymakam Keçeli ;Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından açılan Kuran Kurslarının İlçemiz de, Beldelerimiz de açılmasına gayret gösteren başta İlçe Müftüsü Mahmut Rauf Arcaklıoğluna, kurs hocalarına ve çocuklarını bu kurslara gönderen velileri tebrik ediyorum dedi.
İlçe Müftüsü Mahmut Rauf Arcaklıoğlu yaptığı konuşmada; Emek veren din gönüllüsü kardeşlerimize ve destek olan Belediye Başkanımıza, katılan herkese teşekkür ediyorum. Allah hepinizden razı olsun diyerek sözlerini sonlandırdı. Dualar eşliğinde yıl sonu gösterisi programı sona erdi.

haber

haber

haber

haber

haber

haber

Güncelleme Tarihi: 27 Mayıs 2018, 20:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48