ZGC BAŞKANI AKBIYIK, DURAN'A MADENCİ  HEYKELİ HEDİYE ETTİ

ZGC BAŞKANI AKBIYIK, DURAN'A MADENCİ  HEYKELİ HEDİYE ETTİ

BİK Genel Müdürü Rıdvan Duran, basına yönelik destek paketleriyle sürece olan katkıların 2021 yılında da devam edeceğini vurgulayarak, TGF Heyetine ziyaretleri için teşekkür etti.

ZGC Başkanı Derya Akbıyık, Basın İlan KurumuGenel Müdürü Rıdvan Duran' a Zonguldak'ın simgesi Zonguldak Valiliği, il özel idaresinin tantım amaçlı yaptırdığı simgesel madenci heykelini hediye etti.

Akbıyık, Genel Müdür Duran'ı Zonguldak'a davet etti.

Genel Müdür Duran, Zonguldak' a geleceğini ifade ederek, Batı Karadeniz illerini ziyaret edeceğini , özellikle eğitim çalışmalarına da destek vereceklerini,cemiyetler bizim için önemli, 2021 yılına ilan gelirlerinin de arttrılması adına çalışmaları çeşitlilikle süreceğini belitti.Madenci heykeli hediye takdimi içinde emeğin başkentine çok selamlarımı iletiyorum. dedi.

TGF Genel Başkanı Yılmaz Karaca, TGF Başkan vekili( Adana)  Cafer Esendemir, TGF Başkan yrd. Sakarya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sezai Matur, TGF Mali sekreteri ve Zonguldak Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Derya Akbıyık, Sakarya Basın İlan Kurumu  Bölge müdürü İbrahim Çorbacı'yı ziyaret ederek, bölge çalışmaları hakkında fikir alışverişinde bulundular.

Yapılan görüşmede hayırlı olsun dilekleri ile birlikte, yerel basın çalışmaları ile dijital yayın ile ilgili sohbet edildi.

Güncelleme Tarihi: 04 Mart 2021, 16:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48