ZGC DE BAYRAMLAŞMA YOĞUNLUĞU

ZGC DE BAYRAMLAŞMA YOĞUNLUĞU

ZGC DE BAYRAMLAŞMA YOĞUNLUĞU

ZGC Geleneksel bayramlaşma töreni mübarek  Kurban bayramının ikinci günü, yenilenmiş ZGC genel merkezinde saat 13.00 -17.00 arasında gerçekleşti.

ZGC bayramlaşma etkinliğinde ZGC kurucu başkanı Bedri Erel ile çok sayıda gazeteci topluluğu katıldı.

İl geneli gazetecilerin katılımda bulunduğu, iştirak ettiği  bayramlaşma törenine siyaset ve bürokrat dünyasından çok sayıda isim katıldı. Yapılan  bayramlaşma töreninde gazeteciler mübarek Kurban bayramının getirdiği  birlik, beraberlik ve bir arada kaynaşma ruhunun öne çıktığını beyan ettiler.

AK Parti Kilimli İlçe Başkanı Mahmut Kanberoğlu, Muhtarlar Drneği Başkanı Şerafettin Nas ve Tes-İş Sendikası eski Genel Sekreteri ve AK Parti Çatalağzı Belediye Başkan Aday Adayı Mehmet Baş, Zonguldak Gazeteciler cemiyetini ziyaret ettiler. Ziyarette Mahmut Kanberoğlu, Mehmet Baş ve Şerafettin Nas, gazeteciliğin zor bir meslek olduğunu, gazetecilerin 24 saat görev başında olduğunu ve basın sayesinde çevremizde ve dünyamızda gelişen olaylardan haberdar olduklarını belirttiler.

Zonguldak Gazeteciler Cemiyeti Genel Başkanı Derya Akbıyık’ta, konuklarına hoş geldin diyerek ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

ZGC’ye ayrıca Kamu-Sen İl Temsilcisi Kadir Bacıoğlu’da ziyaret etti, gazetecilerin bayramını kutladı.

AK PARTİ’DEN ZİYARET

Bu arada ZGC’ye AK Parti Zonguldak Milletvekilleri Hüseyin Özbakır, Faruk Çaturoğlu,  Özcan Ulupınar, İl Başkanı Zeki Tosun’da ayrıca ziyaret etti, gazetecilerin bayramını kutladı.

Güncelleme Tarihi: 02 Eylül 2017, 21:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48