ZONGULDAK, EREĞLİ VE SAFRANBOLU, MEKSİKA VE KOLOMBİYA'NIN TUR ROTASINA DAHİL EDİLDİ

ZONGULDAK, EREĞLİ VE SAFRANBOLU, MEKSİKA VE KOLOMBİYA'NIN TUR ROTASINA DAHİL EDİLDİ

Zonguldak, Ereğli ve Safranbolu, Meksika ve Kolombiya’nın tur rotasına dahil edildi.

Valilikten yapılan yazılı açıklamada, geçtiğimiz günlerde basın mensuplarımızın da katılımıyla düzenlenen bir programda 16 kişilik bir Meksikalı turist grubunun Zonguldak’ta ağırlandığı, Gökgöl Mağarası, Maden Müzesi ve Eğitim Ocağı gezildikten sonra bir yemekte bir araya  gelindiği hatırlatıldı.

Açıklama şöyle:

“Söz konusu etkinlikte Honest Holding Yönetim Kurulu Başkanı aynı zamanda Paraguay Fahri Konsolosu Cengiz Deveci’ de bizlerle beraber oldu.

Zonguldak Turizm Platformunun gayretleri ve Valiliğimizin de destekleriyle bölgemizin tur operatörlerinin rotasına girmesine yönelik tanıtım faaliyetleri sonrasında artık Meksika ve Kolombiya’nın Türkiye Anadolu turu programı rotasında ZONGULDAK, EREĞLİ ve SAFRANBOLU da var.

İşbirliği ve koordinasyon içerisinde ekip çalışmasıyla elde edilen bu sonucu ilimizin tanıtımı ve turizmi adına önemli görüyor, memnuniyet duyuyoruz.

Başta Zonguldak Turizm Platformu Başkanı Muhammet Cüntay olmak üzere, ilimiz TSO Başkanı Metin Demir, TÜRSAB İl temsilcisi Vahdettin Velioğlu iledestek ve katkı sunan herkese ilimiz adına teşekkür ediyoruz.İlimizin tanıtımı ve ilimiz turizminin gelişimine yönelik çalışmalarımız artarak devam edecektir.”

Güncelleme Tarihi: 02 Nisan 2021, 16:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48