Zonguldak'ı Zonguldaklılar tanıtacak

Zonguldak'ı Zonguldaklılar tanıtacak

Zonguldak'ı Zonguldaklılar tanıtacak

Zonguldak’ta çekilmesi düşünülen bir sinema filmi için gelen ünlü Yönetmen Kemal Danacı ile Görüntü Yönetmeni Onur Özcan Zonguldak’a gelerek Belediye Kültür Merkezi Müdürü Abdullah Bakır’ı makamında ziyaret ederek çekilecek olan film hakkında bilgi alışverişinde bulundular. Zonguldak’ta büyümüş ve yetişmiş olan yönetmenlerin bir film projesi için kendisine yapılan ziyaretten oldukça memnun kaldığını belirten Zonguldak Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler (BKM) Müdürü Abdullah Bakır yapmış olduğu açıklamada şunları söyledi.

“ Her zaman aklımızın bir köşesinde olan Zonguldaklıların çektiği ve Zonguldaklıların oynadığı ve Zonguldak’ta çekilip şehrimizin tanıtılacağı bir proje vardı. Bu projenin ilk adımının atarak yönetmenlerimizle  birlikte  fikir alışverişiyle başladık. Filimin castı da Zonguldaklı  oyunculardan oluşturulacak olup, Zonguldak beyaz perde de tanıtılacak. Zonguldak aşkımız, Zonguldak’ı tanıtılacak . İlk adım çok önemli, proje oluşturulduktan sonra Sayın Valimiz, Sayın Belediye Başkanımız, Kamu Kurum ve Kuruluşlarının yanı sıra İşadamlarımızı ziyaret edip projemizi kardeşlerimizle birlikte anlatacağız “ dedi. 

Öte yandan böyle bir projede yer almaktan bizler Zonguldaklı olarak  memnunluk duyduklarını ve amaçlarının kamera arkasında ve kamera önünde Zonguldaklıları bir araya getirmek istediklerini  belirten Yönetmen Kemal Danacı, “ Koy ver gitsin “,  “ Fecir “ , “ Cinnet Ağacı “ gibi sinema filimlerini yönetirken, Görüntü Yönetmeni Onur Özcan da “ Düzensiz Düzenbazlar “ ,“ Koy ver Gitsin “, “ Fecir “ , “  Cinnet Ağacı “  filimlerinin yönetmenliğini yaptığını belirtti. 


 

Gündem

Güncelleme Tarihi: 14 Mayıs 2019, 15:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48