Zonguldak Merkezli Fuhuş operasyonu: 13 Gözaltı

- 3 ilde düzenlenen operasyonda 4'ü yabancı uyruklu 13 kişi gözaltına alındı

Zonguldak Merkezli Fuhuş operasyonu: 13 Gözaltı

ZONGULDAK - Zonguldak merkezli 3 ilde düzenlenen fuhuş operasyonunda, 4ü yabancı uyruklu 13 kişi yakalandı.

İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri, İncivez Mahallesi ile Bülent Ecevit Üniversitesi çevresindeki günlük kiralanan evlerde fuhuş yapıldığı bilgisi üzerine çalışma başlattı.

Ekipler, Sezai Ö, Erdal A, Nurhan K. ve Kenan Anın bu evlerde fuhuş yaptırdığının belirlenmesinin ardından fiziki ve teknik takibe başladı.

Yaklaşık 2 ay süren teknik ve fiziki takibin ardından Zonguldak, Bartın ve Karabük emniyet müdürlükleri ekiplerince, 15 ayrı adrese düzenlenen operasyonda, Azerbaycan uyruklu J.T, G.O. ve I.A, Kırgızistan uyruklu G.A ile Sezai Ö, Erdal A, Nurhan K, Kenan A, Semih A, Cengizhan K, Sebahattin C, Şahin A. ve Sadi Ö. gözaltına alındı.

Şüphelilerden Erdal A, Nurhan K. ve Kenan Anın operasyon yapıldığı sırada taksi ile kaçmaya çalışırken Ankara karayolunun Fındıksuyu mevkisinde yakalandıkları öğrenildi.

Öte yandan gözaltına alınan Nurhan Knin evinde yapılan aramada, fuhuş amacıyla kullanıldığı değerlendirilen çok sayıda SİM kart ve telefon, cinsel içerikli haplar ve fuhuşla ilgili alınan hesapların tutulduğu 2 not defteri ele geçirildi.

Sağlık kontrolünden geçirilen zanlılar, İl Emniyet Müdürlüğüne götürüldü.

.

haber

Güncelleme Tarihi: 01 Aralık 2017, 10:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48