Zonguldaklı hakeme tebrik mesajı

Zonguldaklı hakeme tebrik mesajı

Zonguldaklı hakeme tebrik mesajı

TFF 3. Lig 2. Grupta oynanan Anadolu Bağcılarspor mücadelesinden 3-2 mağlup ayrılan Turgutluspor, maçı yöneten Zonguldak Bölgesi C klasman hakemi Hakan Ergini tebrik etti.
TFFHGD Zonguldak Şubesi Yönetim kurulu tarafından yapılan açıklamada hakem Hakan Ergine gelen tebrik mesajının hakem camiasında memnuniyet uyandırdığı ifade edildi. 3-2 yenilen Turgutlusporun tebrik mesajının futbol sahalarında görülmek istenen Fair-Play çağrısına bir örnek olduğuna yer verilen açıklamada şöyle denildi:
Geçtiğimiz hafta 3.Lig 2.Grupta oynanan Turgutluspor-Anadolu Bağcılarspor müsabakasından sonra mücadeleyi 3-2 kaybeden ev sahibi Turgutlusporun tebrik mesajı futbol sahalarında her zaman görmeyi istediğimiz Fair-Play çağrısına güzel bir örnektir. Bu örnek davranışından dolayı başta Turgutluspor Kulüp Başkanı Hakan Sezere, centilmenliklerinden ötürü futbolcusundan, masörüne, müsabaka sonrası hakemlerimizi alkışlayarak sahadan uğurlayan Turgutluspor taraftarına Çok teşekkür ederiz. Turgutluspor camiası özellikle şu günlerde ülke olarak ihtiyaç duyduğumuz birlik ve beraberliğimize güzel bir katkı da bulunmuştur. Kendilerine bundan sonra ki müsabakalarında başarılar diler, bu zamana kadar göstermiş oldukları centilmenliklerinin bundan sonra da devam etmesini temenni ederiz. Bizleri onurlandıran ve gururlandıran Hakemimiz Sn. Hakan Ergine de bundan sonra ki müsabakalarında üstün başarılar dileriz.
Turgutluspor yönetimi tarafından gönderilen tebrik mesajında ise Müsabakayı yöneten Zonguldak ili hakemlerinden Hakan Erginin müsabaka genelinde yardımcıları ile birlikte iyi yönetim göstermesi üst düzey dikkati, müsabaka süresince otoriter, sorumluluk sahibi, kararlı, tarafsız, dürüst davranışıyla doğru ve isabetli kararlar vermesi dikkatimizi çekmiştir. Müsabakanın orta hakemi Hakan Ergin ve yardımcı hakemlerinin göstermiş oldukları başarılı yönetimlerinden dolayı kendilerine teşekkür ederiz. Başarılarının devamını dileriz ifadelerine yer verildi.

Güncelleme Tarihi: 02 Şubat 2018, 10:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48