Zonguldak'ta Coşku Vardı

Zonguldak'ta Coşku Vardı

Zonguldak'ta Coşku Vardı

30 Ağustos Zafer Bayramının 95. yıl dönümü Zonguldakta törenlerle kutlandı. Geçit törenine katılımın az olması dikkat çekti.
30 Ağustos Zafer Bayramı kapsamında Zonguldakta tören düzenlendi. Valilik binası önündeki törene Zonguldak Valisi Ahmet Çınar, Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, AK Parti Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar, CHP Zonguldak Milletvekili Şerafettin Turpçu ve protokol üyeleri katıldı.
Atatürk Anıtına, Valilik ve Belediye Başkanlığı çelenkleri sunuldu. Saygı duruşunun ardından İstiklal Marşının okunduğu törende Türk bayrağı askerler tarafından göndere çekildi. Vali Ahmet Çınar ve beraberindekiler makamda tebriklerin kabulünü gerçekleştirdi.
30 Ağustos Zaferi, Fevzipaşa Caddesindeki geçit töreni ile devam etti. Vali Ahmet Çınar ve beraberindeki protokol, gazileri, madencileri, sporcuları, emniyet teşkilatı ile belediye ekiplerini selamladı.
Vali Ahmet Çınar ve Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, halkı selamlamak için tören alanına getirilen askeri araca binmeyip yaya olarak, törene katılan halkı selamladı. Halktan katılımın az olması ise dikkat çekti.
Tören sonrası gazetecilere bayrama ilişkin açıklama yapan Vali Ahmet Çınar, Zafer Bayramını kutluyorum. Gelecek yıllarda daha coşkulu olmasını diliyorum. Tarihimiz olmasa biz geleceğe sağlam bakamayız. Emin adımlarla yürüyemeyiz. Tarihimize sahip çıkmalıyız. En eskisinden en yenisine kadar. Ancak böyle büyük devlet, büyük millet olabiliriz. Minnettarız. Bu ülkenin kurtuluşu için mücadele veren başta Mustafa Kemal Atatürk ve Onun bütün silah arkadaşları olmak üzere gazilerimiz, şehitlerimiz herkese minnettarız. Biz büyük devletiz. Ve bu büyüklüğümüz tarihimizin büyüklüğünden geliyor. Geleceğe de emin ve büyük adımlarla millet olarak devlet olarak inşallah yürürüz. Hepimize kutlu olsun ifadelerini kullandı.

haber

haber

haber

haber

haber

haber

haber

haber

haber

haber

haber

haber

 

haber

Güncelleme Tarihi: 30 Ağustos 2017, 08:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48