Zonguldak'ta üniversite tercih günleri

Zonguldak'ta üniversite tercih günleri

Zonguldak'ta üniversite tercih günleri

ZONGULDAK - Zonguldakta üniversite tercih günleri etkinliği kapsamında Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi (AÖF) stant açtı.

AÖF Zonguldak Şube Müdürü Halide Tuba Tunç, yaptığı yazılı açıklamada, açılan stantta iktisat, işletme ve açıköğretim fakültesi lisans ile önlisans programları ve e-sertifkalarıyla ilgili vatandaşların ve öğrencilerin kendilerini geliştirmesinin yanı sıra bilgi edinmesine katkıda bulunduklarını belirtti.

E-sertifika programlarına en az lise mezunu olan herkesin başvuru yapabileceğini ifade eden tunç, şunları kaydetti:

Programlarımızda tıbbi sekreterlikten, kurumsal iletişim, ebeveynler ve bakım personeli, okul öncesi gelişimsel destek ve Türk Müziği e-sertifika programlarına kadar geniş bir yelpaze bulunmaktadır. E-sertifika bahar dönemi için başvurular 23 Şubat 2018e kadar devam edecektir. Ayrıca bir yüksek öğretim programında lisans okuyan öğrenciler ile lisans mezunları sistemimiz içinde bulunan lisans ve önlisans bölümlerine, önlisans programlarında okuyanlar yada mezun olanlar da önlisans programlarına başvuru yapabilirler. Bu amaçla ilimizde düzenlenen üniversite tercih günleri etkinliği kapsamında stant açarak öğrencileri ve ailelerini bilgilendirmeye çalıştık.

haber

Güncelleme Tarihi: 21 Kasım 2017, 11:50
YORUM EKLE
YORUMLAR
Öğrenci
Öğrenci - 5 yıl Önce

Çok güzel bir çalışma.. Tebrikler..

SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48