ZTSO Başkanı Demir’den çağrı…

ZTSO Başkanı Demir’den çağrı…

ZTSO Başkanı Demir’den çağrı…

Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası (ZTSO) Başkanı Metin Demir yazılı bir açıklama yaparak üyelerinden hükümetin başlattığı enflasyonla mücadeleye destek vermelerini istedi.
Üyelerinden kampanyaya katılım bekleyen Metin Demir şöyle dedi:
“Bilindiği üzere hükümetimiz tarafından enflasyonla topyekûn mücadele programı çerçevesinde ülkemiz genelinde ‘’indirim kampanyası’’ başlatılmıştır.
Üyelerimizden tüketici fiyat endeksi içerinde bulunan 407 adet ürün ve hizmet içerisinden satışını yaptıkları ürünlerde asgari 3 ay süreyle ve en az %10 indirim uygulayarak kampanyaya katılmalarını bekliyoruz. Enflasyonla mücadele Kampanyasına katılım sağlayan üyelerimizin kampanyaya katılacağını ve indirim uygulayacakları ürün listesi ve varsa görsellerini odamıza 22 ekim tarihine kadar bildirmeleri halinde firma bilgileri Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğine bildirilerek ülke çapında kampanyaya katılan firmalar listesinde yer alacaktır. Maliye ve Hazine Bakanımız Sayın Berat Albayrak tarafından açıklanan kampanya ya Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanımız Sayın M.Rifat Hisarcıklıoğlu, "81 il ve 160 ilçedeki odalarımız ve borsalarımızla birlikte enflasyonla mücadeleyi sahipleneceğiz ve firmalarımızın en geniş şekilde katılımı için çalışacağız." diyerek desteklerini bildirmiştir.
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanımız Sayın M.Rifat Hisarcıklıoğlu’nun önderliğinde, her zaman olduğu gibi, bir kez daha tüm oda ve borsa camiamız büyük bir sorumluluk üstlenmiş; Türk özel sektörü devletimizle birlikte topyekun birlik ve beraberlik sergileyerek, elini taşın altına koymuştur. Bizler de Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası ve Zonguldak iş dünyası olarak üzerimize düşeni yapacak ve Ülkemizin bu sıkıntılı süreci atlatmasına katkı vereceğiz. Devletimizin yanında olmaya devam edeceğiz. Üyelerimizin gönüllü katılım sağlayacağı %10 indirim kampanyasının ülke genelinde enflasyon rakamlarının aşağı çekilmesinde etkili olacağı düşüncesiyle, Zonguldak iş dünyası olarak enflasyonla topyekûn mücadele programını destekliyoruz. Odamız yönetimi başta olmak üzere üyelerimizle birlikte yoğun bir katılım için çalışacağız.”

Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 12 Ekim 2018, 01:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48