ALAPLI’YA 8 DOKTOR ATANDI

ALAPLI’YA 8 DOKTOR ATANDI

ALAPLI’YA 8 DOKTOR ATANDI

Alaplı Devlet Hastanesi Başhekimi Opr. Dr. Ozan Özlücan, ataması yapılan  1 çocuk doktoru ile7 pratisyen hekimin  hastanelerinde göreve başlayacağını bildirildi.

Alaplı'da çok yoğun fındık sezonu geçirdiklerini ifade eden Özlücan, hastanenin günlük acil serviste  500 yakın hastaya hizmet verdiğini belirtti. Hekim sıkıntısından dolayı haftanın beş günü acil serviste kendisinin de görev alarak iki hekim ile hizmet verdiğini belirten Özlücan; "Alaplı Devlet Hastanesi olarak, hastalara en iyi hizmeti vermeye devam ettik. Acil serviste beş yüz olmak üzere toplamda  günlük bin hastayı hasta muayene ediyoruz. Başta acile gelen hastalar olmak üzere poliklinikte gelen hastalarımıza her türlü sağlık hizmetini hızlı bir şekilde vermeye çalışıyoruz.

Sekiz Doktor Göreve Başlıyor

Önümüzdeki günlerde hastanemizde 7 pratisyen, 1 çocuk doktorunun göreve başlamasını bekliyoruz. Kendilerinin ataması gerçekleşti. Kısa sürede göreve başlayacaklar.  Bunun yanı sıra hastanemizde hasta sayısı açılan poliklinikler ile birlikte her gün artmaktadır.”dedi.

Gündem

Güncelleme Tarihi: 10 Eylül 2019, 20:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner12

banner38

banner4

banner37

banner39