Eski Milli futbolcunun eski eşi serbest kaldı

ESKİ MİLLİ FUTBOLCU EMRE AŞIK'IN ESKİ EŞİ YAĞMUR AŞIK, DÜZCE'DE YAPILAN YOL KONTROLÜ SIRASINDA CEZAEVİ FİRARİSİ BİR KİŞİ İLE YAKALANMASININ ARDINDAN ÇIKARILDIĞI MAHKEMECE SERBEST KALDI

Eski Milli futbolcunun eski eşi serbest kaldı

Eski Milli futbolcu Emre Aşık’ın eski eşi Yağmur Aşık, Düzce’de yapılan yol kontrolü sırasında cezaevi firarisi bir kişi ile yakalanmasının ardından çıkarıldığı mahkemece serbest kaldı.

Düzce İl Jandarma Komutanlığı ekipleri Gölormanı Köyü’nde yaptığı uygulama sırasında lüks bir aracın jandarma ekiplerini görünce kaçmaya başladı. Aracın sürücüsü olan şahıs kendisini durdurmak isteyen jandarma ekiplerinin üzerine aracını sürerek jandarma astsubaya çarptı ve yaralanmasına neden oldu. Ardından ise jandarma ekipleri aracı takibe alarak Cumayeri sapağı mevkiinde yakaladı. Yakalanan şahıslardan birisinin cezaevi firari E.S. diğerinin ise eski futbolcu Emre Aşık’ın eski eşi Yağmur Aşık olduğu anlaşılmış ve kişiler Düzce Adliyesi’ne çıkartıldı. Yapılan sorgunun ardından Yağmur Aşık serbest kalırken, cezaevi firarisi E.S. tutuklanarak Çilimli Cezaevine gönderildi.

Okunma Sayısı: 382
Güncelleme Tarihi: 27 Mart 2020, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER