TEKİN: “ Kadir Gecesinde 4 bin kişilik iftar vereceğiz”

-TEKİN, MECLİS ÜYELERİNE VE GAZETECİLERE İFTAR VERDİ

TEKİN: “ Kadir Gecesinde 4 bin kişilik iftar vereceğiz”

Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, Belediye Meclis Üyelerine ve ilçede görev yapan gazetecilere iftar yemeği verdi. Tekin, Kadir gecesinde sahil kordonunda 4 bin kişilik iftar yemeği organize edeceklerini söyledi.
Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, Belediye Meclis üyeleri ve İlçede görev yapan basın mensuplarıyla iftarda bir araya geldi.
Alaplı Belediyesi Çay Bahçesinde gerçekleşen iftar yemeğine CHP ve AK Parti Belediye Meclis üyeleri ile İlçede görev yapan basın mensupları katıldı.
Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, içinde bulunduğumuz Ramazan Ayı’nın hayırlara vesile olmasını dilediği söyledi.
İftara katılan Meclis üyelerimize ve gazeteci arkadaşlara teşekkür ettiğini belirten Tekin, “Bu akşam Belediye meclis üyelerimiz ve Basın mensubu arkadaşlarımızla birlik beraberlik içinde iftar sofrasında bir araya geldik. Allah tutulan oruçları kabul etsin. Biz Müslümanlar için oldukça önemli bir gün olan Kadir Gecesi günü yani 31 Mayıs Cuma günü Sahil Park’ta 6. düzenleyeceğimiz toplu iftar yemeğimiz olacak. Ramazan bir olma ve paylaşmanın adıdır. Kültürümüzde aynı sofraya oturmanın, yemeği paylaşmanın değeri ve önemi farklı ve çok büyüktür. Hep birlikte oruçlarımızı açacağımız, aynı sofrayı paylaşacağımız, aynı duaya âmin diyeceğimiz iftar yemeğimize tüm hemşehrilerimizi bekliyoruz.” dedi.

Gündem

Güncelleme Tarihi: 23 Mayıs 2019, 01:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48