10. Hasankadı Festivali Sanatçı Ramazan Çelikle Çoştu.

10. Hasankadı Festivali Sanatçı Ramazan Çelikle Çoştu.

10. Hasankadı Festivali Sanatçı Ramazan Çelikle Çoştu.

BARTIN - Bartının Hasankadı beldesinde, 10. Hasankadı Doğa, Kültür, Turizm Festivali düzenlendi.

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, belediye önünde düzenlenen festivalin açılışında yaptığı konuşmada, Hasankadı beldesinin kent merkezine biraz uzak olduğunu ancak gönüllere uzak olmadığını söyledi.

Hükümet olarak Hasankadıya Belediye Başkanı Zeki Erdoğan ile en güzel hizmetleri yapma gayreti içinde olduklarını belirten Tunç, şunları kaydetti:

Ülkemiz, AK Parti iktidarıyla son 15 yılda büyük yatırımlara şahit oldu. Bunu en güzel gören gözler de Almanyadan Türkiyeye izin için gelen gurbetçilerimizdir. Gurbetten gelen hemşehrilerimize hoş geldiniz diyorum. Birliğimizi ve kardeşliğimizi pekiştiren bu festivalleri uzun yıllar yaparız inşallah. Hasankadıda kültür var, doğa var, güzellik, sevecenlik var, her şey Türkiye için ve Hasankadı için.

Hasankadı Belediye Başkanı Zeki Erdoğan da beldenin tüm mahalle ve sokaklarına betonlama ve kilit parke çalışması yaptıklarını dile getirerek, yaşanır bir belde için gayret gösterdiklerini ifade etti.

Sanatçı Ramazan Çelik ve Nurcan Altınokın sahne aldığı festivalde Hasankadı İlköğretim Okulu öğrencileri de halk oyunları gösterisi sundu.

Festivale, İl Kültür Turizm Müdürü Fuat Dursun ile Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Mahmut Şahin de katıldı.

 

Güncelleme Tarihi: 24 Temmuz 2017, 13:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48