"Ben bugün genel başkan yardımcısıyımdır,

"Ben bugün genel başkan yardımcısıyımdır,

"Ben bugün genel başkan yardımcısıyımdır,

BARTIN - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan, Ben bugün genel başkan yardımcısıyımdır, milletvekiliyimdir, yarın hiçbir şey olmayabilirim. Ama biz bu davaya inandıysak, karayollarından sağlığa, eğitimden hızlı trenine kadar bu hizmetlerin gelecek nesiller için de devam etmesini istiyorsak hep biraz daha gayret göstermeliyiz. dedi.

AK Parti İl Başkanlığını ziyaret ederek burada partililerle bir araya gelen Karacan, Bartına geldiği için mutlu olduğunu, illeri gezdiğini, sivil toplum kuruluşlarıyla toplantı yaptığını ve o ilin dinamiklerini harekete geçirdiklerini söyledi.

Yaklaşık 3 aydır partisinin genel başkan yardımcılığı görevini yürüttüğünü ve bu süreçte 13 ili ziyaret ettiğini belirten Karacan, Bugün Bartındaki sivil toplum kuruluşu temsilcileriyle bir araya geleceğiz. Onlara nutuk atmayacağız, onları dinleyeceğiz, ne istediklerini soracağız. Bundan sonraki süreçte de 81 ildeki sivil toplum kuruluşlarını dinleyeceğiz. En ufak derneğinden en büyüğüne kadar tüm STKları dinleyeceğiz. diye konuştu.

Bu kutlu davanın arkasında mücadelemizi sonuna kadar sürdüreceğiz. diyen Karacan, makam ve mevkilerin geçici olduğunu da anlattı.

Karacan, Ben bugün genel başkan yardımcısıyımdır, milletvekiliyimdir, yarın hiçbir şey olmayabilirim. Ama biz bu davaya inandıysak, karayollarından sağlığa, eğitimden hızlı trenine kadar bu hizmetlerin gelecek nesiller için de devam etmesini istiyorsak hep biraz daha gayret göstermeliyiz. Sadece kendimiz, davamız için değil, tüm İslam coğrafyası için mücadele etmemiz, gece gündüz çalışmamız gerekiyor. 2019lar, 2023ler, 2053ler, 2071ler için hiç durmadan yolumuza devam etmek boyumuzun borcu. değerlendirmesinde bulundu.

Karacan, daha sonra Bartın Öğretmenevinde sivil toplum kuruluşları temsilcileriyle bir araya geldi.

STK temsilcileriyle yapacağı görüşmede dile getirilen taleplerin ilgili makamlara iletileceğini ancak burada kendisinin bir köprü vazifesi gördüğünü dile getiren Karacan, Sivil toplum kuruluşlarının şehrin ilerlemesinde büyük katkı vardır. Bir ilin valisi, rektörü, vekili, belediye başkanları, iktidar partisi il başkanı, sivil toplum kuruluşları, tek noktada bu şehir için aynı kanaatte bir görüş için birleşebiliyorlarsa, o şehirler ilerliyor ama burada en önemli etken sizlersiniz. İfadelerini kullandı.

haber

haber

haber

Güncelleme Tarihi: 01 Kasım 2017, 18:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48