BEÜ Saraybosna’da öğrencilerle buluştu

BEÜ Saraybosna’da öğrencilerle buluştu

BEÜ Saraybosna’da öğrencilerle buluştu
Bülent Ecevit Üniversitesi (BEÜ) Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanı Feray Çiçek, üniversite personelleri İnci Yamak Arslan, Kadriye Çiçek ve Emine Eroğlu, Saray Bosna’da bulunan öğrencilere, BEܒnün imkânlarını anlatarak, üniversite hakkında bilgiler verdi. Üniversite temsilcileri öğrencilere eğitim ve sosyal alanlardan kültürel spor aktivitelerine kadar pek çok konuda bilgi vererek tüm öğrencileri BEÜ ye davet etti. 
Eğitim fuarında, Druga Lisesi, Cetvrta Lisesi ve Ugostiteljsko Turizm Lisesi’ni ziyaret eden Bülent Ecevit Üniversitesi(BEÜ) temsilcileri Türkiye de Yükseköğrenim görmek isteyen aday öğrencilere üniversite hakkında detaylı bilgiler verdi. Öte yandan Türkiye’de okuyabilmek için gerekli olan işlemler hakkında öğrenciler aydınlatıldı.
Heyet sonrasında Saraybosna Yunus Emre Enstitüsü’nü ziyaret etti. Ziyarette Saraybosna Yunus Emre Enstitüsü Müdürü Mehmet Âkif Yaman ve Müdür Yardımcısı Mustafa Yıldız Üniversitemiz temsilcilerine Saraybosna’da gerçekleştirdikleri çalışmaları anlattı. Üniversitemizi temsilen Saray Bosna’da bulunan heyetten Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanı Feray Çiçek, Enstitü Müdürü Mehmet Âkif Yaman’a üniversitemizin çalışmalarından bahsederek hediyelerini takdim etti.
Güncelleme Tarihi: 21 Kasım 2016, 07:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48