Erdemir Genel Müdürü Orhan Çocuklarımız bizim geleceğimiz

Erdemir Genel Müdürü Orhan ,,Çocuklarımızın bizim geleceğimiz

Erdemir Genel Müdürü Orhan Çocuklarımız bizim geleceğimiz

Erdemir 23 Nisan Çocuk Kal” etkinliği kapsamında çocuklar Erdemir Genel Müdürlük Ofisinde renkli anlar yaşattı. Erdemir Çocuk Bakım Yurdu/Kreşinde eğitim gören 5 yaş grubundaki çocuklar Erdemir Genel Müdürü Sedat Orhan’ı ziyaret etti.Erdemir Çocuk Bakım Kreş Müdürü İlknur Başaran ile birlikte gelen çocuklardan Ömer Özdemir, Burcu Yanık, Omar Akel’in Erdemir Genel Müdürü Sedat Orhan’ı ziyaretleri sırasında renkli anlar yaşandı. Kendi yaptıkları resim, çiçek ve kurabiyeleri Orhan’a sunan çocuklar sırayla genel müdürlük koltuğuna oturdu. Ziyarette çocuklarla sohbet ederek 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramlarını kutlayan Orhan, çocuklarımızın bizim geleceğimiz olduğunu ve iyi eğitim aldıklarında hepsinin bu koltuklarda oturmaya aday olduklarını belirtti. Orhan, “İleriki yıllarda sizleri de böyle güzel mevkilerde görmeyi diliyorum. Sizlerden isteğim, çalışkan, çevresine duyarlı, spor yapan, sanatla ilgilenen bireyler olmanız.” dedi.

Erdemir Genel Müdürü Sedat Orhan’ı ziyaretleri sırasında verilen isimleri yazılı baretlerle renkli görüntüler veren çocuklara hazırlanan diğer armağanlar da verildi.

Güncelleme Tarihi: 23 Nisan 2016, 12:13
YORUM EKLE
YORUMLAR
mutsuz
mutsuz - 6 yıl Önce

tabiki cocuklarimiz bizim geleceğimiz ama bi gece de 27 kişinin işine son verdiğiniz kişilerin artik çocuklari ve aileleri mutlu değil haksiz yere insanlar işinden ettiniz

SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48