400 bisikletçi Mehmetçiğe destek için pedal bastı

Düzce Bisiklet Kulübü Tarafından Organize Edilen, İlde Faaliyet Gösteren Bisiklet Kulüp Ve Derneklerinin De Destek Verdiği “bisiklet Baharı Turu”nun 4.’ncüsü Yapıldı. Tura Katılan Bisiklet Tutkunları Tur Öncesinde Kollarına Bağladıkları Kırmızı Beyaz Kurdelelerle Barış Pınarı Harekatı’nda Ki Mehmetçiğe Destek Verirken, Pedallarında Da Mehmetçik İçin Bastılar.

400 bisikletçi Mehmetçiğe destek için pedal bastı

DÜZCE (İHA) – Düzce Bisiklet Kulübü tarafından organize edilen “Bisiklet Baharı Turu”nun 4’üncüsü yapıldı. Tura katılan bisiklet tutkunları kollarına bağladıkları kırmızı beyaz kurdelelerle Barış Pınarı Harekatı’ndaki Mehmetçiğe destek vererek, pedallarına Mehmetçik için bastılar.

Düzce Bisiklet Kulübünün Bisikletliler Platformu desteğiyle düzenlediği “Bisiklet Baharı Turu”, ‘Biziz, biriz Türkiyeyiz’ sloganı ile 4’ünncü defa yapıldı. Anıtpark Meydanı’nda toplanan 400 bisikletsever, şehir merkezinden Sarayyeri Mahallesi’ne kadar pedal bastılar. Bisikletliler, tur öncesi asker selamı ile Barış Pınarı Harekatı’na katılan Mehmetçiklere destek verdiler. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan tur öncesinde bir konuşma yapan Düzce Bisiklet Kulübü Başkan Birol Aksu, “Sınır ötesinde Barış Pınarı Harekatı’ndaki askerlerimizin Allah yardımcısı olsun. Ayaklarına taş değmesin”dedi.

Ardından kollarına Türk bayrağının rengi olan kırmızı-beyaz kurdeleler bağlayan bisiklet tutkunları, asker selamı vererek, “Devletimizin operasyonu var. Buradan bütün Mehmetçiklerimize selam olsun. Gönlümüz, ruhumuz, kalbimiz hep onlarla birlikte. Allah yar ve yardımcıları olsun. Onlar için de pedal basıyoruz, pedal çeviriyoruz” dediler.

Bisiklet turu sonunda 10 kişiye çekilişle bisiklet hediye edildi.

Güncelleme Tarihi: 13 Ekim 2019, 19:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner12

banner38

banner4

banner37

banner39