500 AİLEYE GIDA

500 AİLEYE GIDA
gundemeregli.com- Kozlu Belediye Başkanı Ali Bektaş, Ramazan ayı nedeni ile etkinlik, yardım, programlar hakkında bilgilendirmede bulundu.
Kozlu Belediye Başkanı Ali Bektaş, yaptığı açıklamada, Mübarek Ramazan ayı münasebeti ile öncelikle belediyemizden âcizane yardımı alanların tamamı olmak üzere tespit edilen diğer ihtiyaç sahiplerine de onları incitmeden ekiplerimiz tarafından adreslerine yardım kolilerini kimseye göstermeden teslim ettik. Belediyemiz her yıl olduğu gibi bu yılda ihtiyaç sahiplerini unutmadı. Yardım paketlerinde 3-4 kişilik bir ailenin Ramazan ayı boyuncu gıda ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde gıda bulunmaktadır. Bu kapsamda, Ramazan ayı içinde 500 aileye gıda yardımında bulunduk. Bunun dışında tespit edilen ihtiyaç sahiplerine yine imkânlar ölçüsünde gıda yardımı devam edecektir.
Ayrıca Ramazan etkinlikleri kapsamında, 1 Ağustos 2012 Çarşamba günü beldemizin yeni kent meydanında, 21:00-23:00 saatleri arasında Türkiye´nin önde gelen ilahi sanatçısı Ahmet Kemal tarafından tasavvuf müziği ve ilahi sunumu yapılacaktır. Tüm Kozluluları ve Zonguldaklıları bu etkinliğimize davet ediyoruz. Bu vesile ile tüm Zonguldak ve Kozlulu vatandaşlarımın Ramazanını en içten dileklerimle kutluyor sağlık ve huzur dolu Ramazanlar diliyorum dedi.
Güncelleme Tarihi: 27 Temmuz 2012, 07:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48