800 METRE KANALİZASYON HATTI!

800 METRE KANALİZASYON HATTI!

Kdz. Ereğli Belediyesi’nin mahallelerde alt yapıyı güçlendirme çalışmaları devam ediyor. Başkan Halil Posbıyık, Uzunmehmet Mahallesi’nde Horoz Deresi üzerine yapılan 800 metre uzunluğundaki kanalizasyon çalışmalarını yerinde inceledi.
Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürü Deniz Koca’dan bilgi alan Başkan Posbıyık, Uzunmehmet Mahallesi’nin yaşadığı sorunu böylece çözeceklerini ifade etti. İncelemelerin ardından Başkan Posbıyık, şunları söyledi:
“Uzunmehmet Mahallesi’nin en büyük sorunu kanalizasyon. Çok eski zamanlarda yapılan 800 metre uzunluğunda bir kanalizasyon hattı vardı. Hattın hem çapı yetersizdi, hem de sistem eskidiği için mahalle sakinlerimizin en büyük şikayetleri buydu. 1,5 ay önce muhtar ve mahalle sakinlerimiz bana gelerek, rica ettiler. Yapacağız diye söz verdim. Bu hat Muzaffer Sokak’a kadar devam ediyor. Hem çapları büyüttük, hem de hatları tamamen yeniledik. Bu bölge yerleşim açısından gelişmeye başladı. Bu çalışma ile birlikte park yolları ve yürüyüş alanları yapacağız. Mahallemize hayırlı olsun.”

Horoz Deresi’ne 800 metre kanalizasyon hattı yapılıyor

Gündem

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48