Başkan Bozkurt açıkladı: 2 Spor Tesisi...

Başkan Bozkurt açıkladı: 2 Spor Tesisi...

Gençlik ve Spor Bakanlığı, 2022 yılında Kdz. Ereğli’ye iki tesis yapacak.

AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Saffet Bozkurt, Cuma günü imzalanan protokol kapsamında Kdz. Ereğli’ye bağlı Ormanlı ve Gülüç beldelerine spor tesisleri yapılacağını bildirdi.

Bozkurt, 2022 yılı içerisinde aktarılacak ödenekler ile yapımlarına başlanılacak olan tesislerle ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Toto Teşkilat Başkanlığı’nca, Kdz. Ereğli İlçemize bağlı Ormanlı Beldemize Tip Spor Salonu, Gülüç Beldemize de Kürek ve Kano Sporları Tesisi yapılacaktır. Her iki tesis, 19.11.2021 Cuma günü Spor Toto Teşkilat Başkanlığı’nda imzalanan protokol ile yatırım programına alınmıştır. 2022 yılı içerisinde aktarılacak ödenek ile yapımlarına başlanılması planlanan spor tesislerimizin ilçemize ve beldelerimize hayırlı olmasını diliyor, emeği geçenlere teşekkür ediyorum.”

Gündem

YORUM EKLE
YORUMLAR
Tuncay Aydın
Tuncay Aydın - 1 yıl Önce

Sayın ilçe başkanı kandilli çoçukların okulda beden eğitimini yaptıkları ttk eski spor salonunda yaptıklarını biliyormusun bizde aynı ormanlıya bakış açısının aynısını kandillideki görmek istiyoruz bizim çoçuklarımızda hakkı kısa zamanda sayın başkan bu konu hakkında sizden desdek istiyoruz

SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48