Başkent EDAŞ Zonguldak'ı Aydınlattı

Başkent EDAŞ Zonguldak'ı Aydınlattı

Başkent Edaş, Zonguldak'ta son 6 ayda gerçekleştirdiği yatırımlara ilişkin açıklamada bulundu. Başta Kdz. Ereğli ve Alaplı olmak üzere özellikle de kış aylarında yaşanan elektrik kesintisi, Başkent Edaş'ı eleştirilerin merkezine oturtmuştu. Sadece kış ayında değil normal havalarda bile kesintiler vatandaşı canından bezdirmişti. Arızaların giderilmesi için bilindiği gibi Başkent Edaş başka bölgelerden ekipleri de alana çekerek yoğun bir çalışma alt yapısı oluşturmaya başlamıştı. Şimdi yeni dönemde de bu çalışmalara ilişkin Başkent Edaş'dan açıklama geldi. İşte o açıklama:

"SEKTÖRE ÖNCÜ.."

Sektöre öncü teknolojileri ve insan odaklı çalışma anlayışıyla hareket eden Başkent EDAŞ, Zonguldak’ta kesintisiz elektrik dağıtımı kapsamında 2021 yılının ilk 6 ayında bakım, onarım ve yatırım hizmetlerini hız kesmeden sürdürdü. Elektrik dağıtımını dijitalleşme odaklı projeler ve yatırımlar ile gerçekleştiren Başkent EDAŞ, Zonguldak’ta yılın ilk 6 ayında müşteri ve çözüm odaklı yaklaşımı sayesinde başarılı çalışmalara imza attı.

KESİNTİSİZ ENERJİ

Başkent EDAŞ, Zonguldak’ta hizmet verdiği 3 bin 239 trafo ve 11 bin 377 kilometre hat uzunluğunda sürdürülebilir ve kesintisiz enerji sağlanabilmesi amacıyla bakım, yenileme ve yatırım çalışmalarını sürdürdü. Daha aydınlık bir Zonguldak için Merkez, Kozlu, Kilimli, Devrek, Alaplı, Gökçebey, Çaycuma, Ereğli’de 2.353 aydınlatma armatürünün bakımını gerçekleştiren Başkent EDAŞ ekipleri, bölgede 16 pano ve 25 trafo merkezi ile 90 Km’lik hattın bakımını tamamladı.

400 BİNDEN FAZLA MÜŞTERİSİ VAR

Başkent EDAŞ, sektörün değişen dinamiklerine odaklanarak faaliyetlerini insan, çözüm ve inovasyon odağında sürdürmeye devam ediyor. Zonguldak’ta hizmet verdiği 400 binden fazla müşterisine daha iyi hizmet vermek amacıyla toplam 65 kilometrelik yeni kablo döşeyen Başkent EDAŞ ekipleri, kentte 532 yeni aydınlatma armatürünün montajını da tamamladı. Ayrıca yeni 14 elektrik panosu ve 7 trafo merkezi montajı da tamamlandı.  Söz konusu bakım, onarım ve yatırım rakamları ile Başkent EDAŞ 2021 yılının ilk 6 ayında koymuş olduğu hedefleri başarıyla gerçekleştirdi. Müşteri odaklı yaklaşımla 7/24 hizmet sunan Başkent EDAŞ, www.baskentedas.com.tr, Başkent 186 Mobil Uygulaması ve 186 numaralı Müşteri Hattı’ndan tüm müşterilerinin soru ve sorunlarını dinleyerek çözüm bulmaya devam ediyor. Başkent EDAŞ’ın Zonguldak’ta bakım ve yatırım çalışmaları hız kesmeden sürecek"

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48