Çaturoğlu, Bakanlıklar ile Yatırımları görüştü

AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç ve Sağlık Bakanlığı Sağlık Yatırımları Genel Müdürü ile Yatırımları görüştü.

Çaturoğlu, Bakanlıklar ile Yatırımları görüştü

AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu, AK Parti Kilimli ilçe Başkanı Mahmut Kanberoğlu ve Beycuma Belediye Başkanı Vural Kundakçıoğlu ile birlikte Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç’ı ziyaret etti. Ziyarette Zonguldak’ın spor yatırımlarını görüşüldü.

Milletvekili Çaturoğlu, yaptığı yazılı açıklamada şu ifadelere yer verdi; AK Parti Kilimli ilçe Başkanı Mahmut Kanberoğlu ve Beycuma Belediye Başkanı Vural Kundakçıoğlu ile birlikte Gençlik ve Spor Bakanı Sayın Akif Çağatay Kılıç’ı ziyaret ettik. Bakanımız Sayın Kılıç ile yaptığımız görüşmemizde Alaplı’daki mevcut spor salonunun çok eski olması nedeniyle yeni bir spor salonu yapılması, mevcut spor salonunun bakım onarımının yapılması, Alaplı spor sahasının tribün, soyunma odası ve aydınlatmasının yapılması, Ereğli Beyçayırı stadının bakım ve onarımının yapılması ve ayrıca Ereğli Delihakkı mevkiine 1500 kişilik spor sahası yapılması taleplerimizi ilettik ve ilimizin diğer spor yatırımlarını görüştük. Sayın Bakanımız da ilettiğimiz taleplerimizle ilgili fizibilite çalışması yaptıracaklarını ifade ettiler.

Bunun yanı sıra İlçe Başkanımız Kanberoğlu ve Belediye Başkanımız Kundakçıoğlu ile birlikte ilimize yapılan yatırımlardan dolayı Sayın Bakanımıza teşekkür ettik ve bu yıl tamamlanacak olan spor yatırımlarının açılışına davet ettik ve Sayın Bakanımız da tesislerin tamamlandığında programının durumuna göre açılışa katılabileceklerini ifade ettiler.

İlettiğimiz konulara göstermiş olduğu hassasiyetten dolayı Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Akif Çağatay Kılıç’a teşekkür ediyorum.

ÇATUROĞLU, SAĞLIK BAKANLIĞI SAĞLIK YATIRIMLARI GENEL MÜDÜRÜ İLE SAĞLIK YATIRIMLARINI GÖRÜŞTÜ

AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu, daha sonra beraberindeki heyet ile birlikte Sağlık Bakanlığı Sağlık Yatırımları Genel Müdürü Kadir Serdar Taflan’ı ziyaret ederek sağlık yatırımlarını görüştü.

Çaturoğlu yaptığı yazılı açıklamada şu ifadelere yer verdi; “Kilimli İlçe Başkanımız Mahmut Kanberoğlu ve Beycuma Belediye Başkanımız Vural Kundakçıoğlu ile birlikte Sağlık Bakanlığı Sağlık Yatırımları Genel Müdürü Kadir Serdar Taflan’ı ziyaret ettik ve Taflan ile İlimizin sağlık yatırımlarını görüştük. Kilimliye ilçe hastanesi yapılması, Beycuma Beldemize ise Aile Sağlığı Merkezi ve 112 Acil Sağlık İstasyonu yapılması taleplerimizi ilettik. Genel Müdür Taflan Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü ile de görüşerek her iki konunun takipçisi olacağını belirttiler.

Sağlık Bakanlığı Sağlık Yatırımları Genel Müdürü Kadir Serdar Taflan’a ilettiğimiz konulara hassasiyetlerinden dolayı teşekkür ediyorum.

Güncelleme Tarihi: 24 Şubat 2017, 17:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48