Çaycumalı Madencilerden Büyük Destek

Çaycumalı Madencilerden Büyük Destek

Genel Maden İşçileri Sendikasına bağlı Çaycumalı Madenciler Çaycuma Spor Forması alarak kulübe destekte bulundular. İşçi takımı olarak adlandırılan Zonguldak Futbol takımlarından Çaycumaspor Çaycumalı madenciler tarafından kulüp binasında ziyaret gerçekleştirerek Başkan ve yöneticilerle görüştüler.    

  Finansal yönden sıkıntı yaşayan spor kulüplerine bir nebze de olsa katkı amaçlı Forma satın alarak destek oldular.    

 Çaycumaspor’da Başkan yardımcısı olarak yöneticilik yapan GMIS mali sekreteri Volkan Yıldız ile birlikte,Kulüp Başkanı Teoman Temelkuran’ı ziyaret eden Madenciler;    

   "Çaycumaspor kulübümüze sahip çıkalım düşüncesi ile bu gün Forma aldık,Kombine biletlerimizi de alarak kulübümüzün ve Teoman Başkanın yanında olacağız."diyerek desteklerin devam edeceğini belirttiler.    Başkan Teoman Temelkuran Madencilerin bu Onurlu davranışının kendilerini gururlandırdığını ve mutlu ettiğini söyleyerek;"Başta yönetim kurulu üyemiz Volkan Yıldız olmak üzere tüm Madenci kardeşlerime teşekkür ediyorum,Çaycumalıların takımına sahip çıkıyor olması büyük onur,bu kulüp sizlerle birlikte en güzel yerlere gelecektir."dedi. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48